Reklama

Allegro specjalnie oznaczy oferty z dostawą przed świętami

Allegro, Allegro Smart, promocja, koronawirus

Rozpoczął się grudzień i czas zamawiania prezentów. Wiadomo, co roku każdy obiecuje sobie, że zrobi to szybciej, a i tak w zakupowy szał wpadamy dopiero w grudniu. I potem martwimy się, czy dojdzie to przed świętami, czy może nie. Dzięki nowemu oznaczeniu na Allegro będziemy mieli pewność w tym temacie.

Oznaczenie dostawy przed świętami na Allegro

Niby do świąt zostały prawie trzy tygodnie, ale wiadomo jak to bywa. Czas szybko zleci, a my się obudzimy ze świadomością, że nie zamówiliśmy prezentu dla wujka, cioci czy własnych rodziców. I wtedy panika, bo czy przesyłka zdąży dojść przed świętami? Jeśli zakupów dokonacie na Allegro, to dzięki specjalnemu oznaczeniu będziecie wiedzieli czy zamówiony produkt dostaniecie w odpowiednim terminie czy może lepiej się wstrzymać i szukać czegoś innego.

Czytaj też: Szybsze i wygodniejsze zakupy dzięki aplikacji Rossman GO
Czytaj też: Aplikacja mobilna InPostu pozwoli na nadawanie przesyłek bez drukowana etykiet
Czytaj też:
Nowości w Huawei AppGallery – aplikacja Librus i InPostu zintegrowane z HMS

Trzeba zaznaczyć, że oznaczenie dotyczy przesyłek, których czas dostawy wynosi więcej niż dwa dni robocze. Te bardziej ekspresowe zamówienia nadal mają znacznik dostawa dziśdostawa jutro albo dostawa pojutrze.

Na razie nowe oznaczenia występują w dwóch opcjach:

  • Dostawa do środy 16 grudnia.
  • Dostawa przed świętami, przy czym może być to najpóźniej 23 grudnia.

Na razie jest to testowane, więc nie przy każdej ofercie znajdziemy jeszcze takie oznaczenie. Poza tym do świąt pozostało sporo czasu, więc zapewne im bliżej 24 grudnia tym więcej nowych znaczników w ofertach zacznie się pojawiać.