Reklama
aplikuj.pl

Anzom Palladium, czyli pierwsza na świecie terenowa hiper-limuzyna

anzom-palladium-terenowa-hiper-limuzyna

Luksusowa limuzyna sprawiająca wrażenie sedana i SUVa, która mierzy całe sześć metrów i może podbić niejeden teren. Nad tym właśnie pracuje Aznom Automotive w ramach modelu Palladium, którego zwiastun właśnie otrzymaliśmy.

Obecnie mamy do dyspozycji tylko dwa rendery modelu Palladium, ukazujące go z tyłu i z przodu, których kąt został umiejętnie wybrany, aby jeszcze bardziej podkreślić szerokość tej limuzyny. Ta będzie zapewne tak imponująca, jak sama długość rzędu sześciu metrów i wysokość sięgająca prawie dwóch metrów.

Czym jest Anzom Palladium?

Nie będzie to jednak tylko jakiś kolos na kółkach. Będzie to pierwsza na świecie hiper-limuzyna, której stylistyka inspirowana jest luksusowymi pojazdami z lat trzydziestych XX wieku oraz imponującymi maszynami używanymi przez dyplomatów i głowy państw. Tak przynajmniej twierdzi sama firma.

Czytaj też: Patenty wyjawiły nowego sedana Honda Civic

Oprócz tego wiemy, że limuzyna Palladium będzie mogła pochwalić się systemem napędu na wszystkie koła zaprojektowanym do użytku w terenie. Czyżby finalnie przyjęło to formę wielkiej limuzyny na podwoziu rodem z ciężarówki? Wiemy, że Aznom Automotive ujawni w pełni Palladium w ostatnim tygodniu października.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News