Reklama
aplikuj.pl

Aparat i układ vivo S10 bez tajemnic. Następca vivo S9 imponuje

Aparat i układ vivo S10, specyfikacja vivo S10, vivo S10, S10, wygląd vivo S10

Firma vivo nie ma zamiaru spoczywać na technologicznych laurach i choć jej model S9 ma na karku dopiero kilka miesięcy, to już powstaje jego następca. Dziś właśnie poznaliśmy aparat i układ vivo S10 z najnowszego wycieku.

Aparat i układ vivo S10 ujawniony

Najnowszy przeciek zdradza nam, że nadchodzi następca modelu vivo S9, który został zaprezentowany w marcu tego roku. Jesteście ciekawi, co dokładnie zaoferuje nadchodzący vivo S10? Według najnowszych informacji smartfon będzie zasilany przez ten sam układ, czyli MediaTek Dimensity 1100.

Czytaj też: Trzy nowe produkty od mPTech. Co pokazali Polacy?

Model vivo S10 doczeka się dwóch wariantów pamięci operacyjnej. Pierwszy będzie obejmował 8 GB DRAM, a drugi 12 GB pamięci DRAM, ale oba podsystemy będą mogły rozszerzyć ten pokład o dodatkowe 4 GB za pośrednictwem wirtualnej pamięci, czyli znanego z komputerów pliku stronicowania, który w tym celu wykorzysta pamięć masową. Mało tego, smartfon otrzyma pamięć UFS w standardzie 3.1.

Czytaj też: Samsung Exynos z grafiką AMD RDNA2 bije rekordy w teście

Jego poprzednik S9 oferował na swoim tyle główny aparat 64 Mpx, natomiast teraz producent zapewnił smartfonowi S10 aparat o rozdzielczości 108 Mpx. Obok tego głównego znajdą się jeszcze dwie nieznane nam matryce. Nie znamy także pojemności jego baterii, ale wiemy, że obsłuży ona szybkie ładowanie o mocy 44 W (ładowanie od 0% do 38% ma wynieść 15 minut). Ponadto smartfon zaoferuje łączność NFC, a jego systemem operacyjnym będzie Android 11.