Reklama

Trzy nowe produkty od mPTech. Co pokazali Polacy?

nowe produkty od mPTech, HAMMER, myPhone, techbite, techbite ZIN 4 15.6, HAMMER Blade 5G, mPTech, myPhone S1 LTE, myPhone C1 LTE

Podczas targów MWS 2021 w Barcelonie polska firma zaprezentowała przedpremierowo sprzęty, które rozszerzą dotychczasową ofertę marki myPhone, Hammer i techbite. Te nowe produkty od mPTech obejmują przede wszystkim smartfony, ale wśród nich znalazł się też laptop i smartband myBand 4family, którego jednak doskonale w Polsce znamy.

Oto trzy nowe produkty od mPTech. Są smartfony i nie zabrakło laptopa

Jednym z ujawnionych produktów firmy mPTech na targach MWS 2021 w Barcelonie był nastawiony na wytrzymałość smartfon HAMMER Blade 5G obsługujący sieć 5G, eSIM i NFC. Model ten oferuje 6,3-calowy ekran, którego chroni szkło Gorilla Glass 5 i chwali się standardem militarnym MIL-STD-810G, wytrzymałością klasy IK07 oraz certyfikatem IP69.

Czytaj też: By odblokować konto w Orange na kartę nie musisz go doładowywać

HAMMER Blade 5G jest zasilany przez ośmiordzeniowy układ MediaTek 5G z rodziny Dimensity (nie wiemy, jaki dokładnie) współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Jego motorem napędowym jest również akumulator o pojemności 5000 mAh z opcją szybkiego ładowania. Na jego pleckach znalazł się główny 48-Mpx aparat, ten przeznaczony do zdjęć w trybie nocnym 20 Mpx i szerokokątny 13 Mpx. Z kolei na jego przodzie umieszczono aparat 16 Mpx. Smartfon HAMMER Blade 5G trafi do sprzedaży jesienią.

Czytaj też: 192 Mpx aparat Xiaomi ponoć powstaje. Co już wiadomo?

Firma mPTech zapowiedziała też swoje dwa klasyczne telefony komórkowe, czyli te z klawiaturą numeryczną w postaci myPhone S1 LTE oraz myPhone C1 LTE. Oferują one ekran o przekątnej 2,8 cala oraz technologię LTE i VoLTE. Te dwa modele będzie można dorwać jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Seria iPhone 13 – co już o niej wiemy?

Kolejnym zaprezentowanym urządzeniem producenta był laptop techbite ZIN 4 15.6, który ma pojawić się w sprzedaży w październiku w atrakcyjnej cenie. Model ten jest wyposażony w procesor Intel Celeron N4000 2,6 GHz wspierany przez 4 GB RAM i 128 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Laptop techbite ZIN 4 15.6 otrzymał baterie o pojemności 5000 mAh, która ma zapewnić do 5 godzin pracy oraz ekran o przekątnej 15,6 cala o rozdzielczości Full HD.