Reklama
aplikuj.pl

Czy aparaty Galaxy Z Fold 3 Samsunga zawiodą?

aparaty Galaxy Z Fold 3

Jako że Z Fold 3 jest następcą Samsunga Galaxy Z Fold 2, oczekuje się od niego ulepszeń względem poprzednika. Pozostaje więc pytanie, czy producent będzie w stanie zadowolić nas nowym modelem?

Aparaty Galaxy Z Fold 3 Samsunga

Z najnowszych przecieków dowiedzieliśmy się, że nowy smartfon Galaxy Z Fold 3 może nie spełnić naszych oczekiwań względem tylnego aparatu. Okazuje się bowiem, że urządzenie nadal będzie wyposażone 12-Mpx obiektyw na tyle, czyli podobnie jak jego prekursor. Całe szczęście ten trend nie przeleje się również na przednie aparaty.

Czytaj też: Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Raport dotyczący aktualizacji przedniego zewnętrznego aparatu podaje, że ten zostanie ulepszony do 16-Mpx jednostki z matrycą SONY IMX298, której wielkość piksela wynosi 1,12 mikrona. Z kolei przednia kamera wewnętrzna będzie miała już 10 Mpx matrycę Sony IMX374 z wielkością pikseli 1,22 mikrona.

Czytaj też: Poznaliśmy specyfikację Samsunga Galaxy F52 5G

Wcześniejsze plotki na temat Samsunga Galaxy Z Fold 3

Z najnowszych informacji dowiedzieliśmy się, że model będzie miał system podwójnej baterii o łącznej pojemności 4,275 mAh, który składa się z dwóch pojedynczych ogniw (2215 mAh + 2060 mAh) i zasili układ Snapdragon 888. To podejście rozłoży ciężar baterii na obie części nadchodzącej nowości Samsunga. Ponadto ma on  posiadać 256 GB pamięci masowej

Czytaj też: Obejrzyjcie rendery Samsunga Galaxy A22 od producenta etui

Mówi się, że Samsung Galaxy Z Fold3 trafi na rynek z certyfikatem odporności na wodę i kurz klasy IP. Biorąc pod uwagę ostatnie raporty, które wskazują na premierę dwóch składanych telefonów w lipcu i to, że spodziewamy się również Samsunga Galaxy Z Flip 3, można spekulować, że oba pojawią się już niebawem.