Reklama

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Oferta Samsunga w kategorii Lifestyle coraz bardziej się rozszerza. Są już w niej tegoroczne odświeżone modele The Frame, The Sero oraz The Serif ( o których też przeczytacie niżej), a w maju dołączy także projektor laserowy The Premiere i telewizor idealny na zewnątrz – The Terrace.

Samsung rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle

Przy tak dużym wyborze telewizorów producenci muszą się starać, by ich produkty wyróżniały się na tle konkurencji nie tylko wyglądem, ale również funkcjami i zastosowaniem. Trzeba przyznać, że Samsungowi idzie to świetnie, o czym świadczy coraz bogatsza oferta urządzeń, które znajdziemy w kategorii Lifestyle. To urządzenia, które oferują znacznie więcej niż zwyczajne telewizory.

Projektory laserowe The Premiere

Marzysz o kinowych wrażeniach w domu? Cóż, w obecnej sytuacji ten produkt jest wprost idealny, by móc stworzyć w mieszkaniu kino domowe z prawdziwego zdarzenia. The Premiere to projektor wykorzystujący Technologię Potrójnego Lasera w modelu LSP9T. Oferuje nam jasny obraz niesamowitej jakości, wsparcie HDR10+ i funkcję Filmmaker Mode, a nawet rozdzielczość 4K. Obraz może być nawet 130-calowy ( lub 120-calowy, w zależności od wybranej przez nas wersji), to już zależy od tego, na co pozwoli nam nasza ściana i wielkość pokoju.

Czytaj też: Telewizory Samsung – oto co przygotowano na 2021 rok

Co istotne, korzystać z niego możemy właściwie o każdej porze dnia, nawet gdy słońce jest bardzo intensywne, bo jasność 2800 ANSI lumenów sprawi, że wszystko będziemy bardzo dobrze widzieli. Same urządzenie wykonane jest minimalistycznie i nie zakłóca naszego wnętrza, a także sprawdza się nawet w mniejszym pomieszczeniu, bo jest również bardzo kompaktowy. Dodatkowo posiada bardzo ciekawą opcję, która wykrywa czy w pobliżu jest dziecko, co pozwala na zmniejszenie jasności lasera w celu ochrony wzroku.

W projektor wbudowano też 40-watowe głośniki 4.2 i głośniki niskotonowe, więc oprócz świetnego obrazu będziemy mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem.

The Terrace, czyli telewizor, który możemy powiesić na zewnątrz

Co powiecie na seans na świeżym powietrzu i to przed telewizorem? Nie ważne czy na tarasie, czy na balkonie, albo w ogródku, byle było odpowiednio dużo miejsca na zawieszenie The Terrace, nowego urządzenia Samsunga. To pierwszy taki telewizor, który pozwala nam na oglądanie treści na zewnątrz i to ciesząc się świetną jakością obrazu, dźwięku i inteligentnymi funkcjami. I to wszystko bez zamartwiania się o czynniki atmosferyczne. The Terrace ma bowiem certyfikat IP55, co oznacza, że jest odporny na kurz, wilgoć czy deszcz.

Czytaj też: Kolejna promocja Samsunga – telewizory Neo QLED i QLED z soundbarem w zestawie

Powłoka antyrefleksyjna, jakość obrazu QLED 4K i jasność 2000 nitów zadbają o to, byśmy doskonale widzieli obraz nawet w słoneczny dzień. Samsung zapewnia, że podłączenie okablowania i sparowanie z siecią przebiega bardzo bezproblemowo, tak samo jak montaż. telewizor dostępny jest w wersjach 55, 65 i 75 cali.

Niezwykłe The Sero

To chyba coś idealnego dla fanów Tik-Toka, choc nie tylko. Odświeżona, tegoroczna wersja telewizora Lifestyle’owego The Sero dostosuje się do tego, co chcemy oglądać. Podłączenie do smartfona umożliwi oglądanie treści zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej, a co istotne – telewizor sam się do tego dostosuje i odwróci w odpowiednią stronę. Wystarczy, że dotkniemy smartfonem obudowy telewizora. Wówczas funkcja Dotknij i Wyświetl przeniesie treści z małego ekranu na duży.

Unikalny The Serif

Dla lubiących wyjątkowy design Samsung przygotował także specjalne urządzenie – The Serif. Ten wyjątkowy telewizor możecie postawić w dowolnym miejscu w domu, bo wyróżnia się nie tylko z przodu, ale z tyłu. Samsung zadbał o każdy detal, nawet o to, jak ten model prezentuje się z profilu. Postawić go można na eleganckim metalowym stojaku, ale również na biurku czy komodzie. Niestety, nie da się go zawiesić na ścianie. Dostępny jest w rozmiarach – 43, 49 i 55 cali, a także w dwóch kolorach – białym i niebieskim. The Serif oferuje rozdzielczość 4k, a dzięki technologii QLED świetne, nasycone kolory.