Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Oferta Samsunga w kategorii Lifestyle coraz bardziej się rozszerza. Są już w niej tegoroczne odświeżone modele The Frame, The Sero oraz The Serif ( o których też przeczytacie niżej), a w maju dołączy także projektor laserowy The Premiere i telewizor idealny na zewnątrz – The Terrace.

Samsung rozwija ofertę urządzeń z kategorii Lifestyle

Przy tak dużym wyborze telewizorów producenci muszą się starać, by ich produkty wyróżniały się na tle konkurencji nie tylko wyglądem, ale również funkcjami i zastosowaniem. Trzeba przyznać, że Samsungowi idzie to świetnie, o czym świadczy coraz bogatsza oferta urządzeń, które znajdziemy w kategorii Lifestyle. To urządzenia, które oferują znacznie więcej niż zwyczajne telewizory.

Projektory laserowe The Premiere

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Marzysz o kinowych wrażeniach w domu? Cóż, w obecnej sytuacji ten produkt jest wprost idealny, by móc stworzyć w mieszkaniu kino domowe z prawdziwego zdarzenia. The Premiere to projektor wykorzystujący Technologię Potrójnego Lasera w modelu LSP9T. Oferuje nam jasny obraz niesamowitej jakości, wsparcie HDR10+ i funkcję Filmmaker Mode, a nawet rozdzielczość 4K. Obraz może być nawet 130-calowy ( lub 120-calowy, w zależności od wybranej przez nas wersji), to już zależy od tego, na co pozwoli nam nasza ściana i wielkość pokoju.

Czytaj też: Telewizory Samsung – oto co przygotowano na 2021 rok

Co istotne, korzystać z niego możemy właściwie o każdej porze dnia, nawet gdy słońce jest bardzo intensywne, bo jasność 2800 ANSI lumenów sprawi, że wszystko będziemy bardzo dobrze widzieli. Same urządzenie wykonane jest minimalistycznie i nie zakłóca naszego wnętrza, a także sprawdza się nawet w mniejszym pomieszczeniu, bo jest również bardzo kompaktowy. Dodatkowo posiada bardzo ciekawą opcję, która wykrywa czy w pobliżu jest dziecko, co pozwala na zmniejszenie jasności lasera w celu ochrony wzroku.

W projektor wbudowano też 40-watowe głośniki 4.2 i głośniki niskotonowe, więc oprócz świetnego obrazu będziemy mogli cieszyć się doskonałym dźwiękiem.

The Terrace, czyli telewizor, który możemy powiesić na zewnątrz

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Co powiecie na seans na świeżym powietrzu i to przed telewizorem? Nie ważne czy na tarasie, czy na balkonie, albo w ogródku, byle było odpowiednio dużo miejsca na zawieszenie The Terrace, nowego urządzenia Samsunga. To pierwszy taki telewizor, który pozwala nam na oglądanie treści na zewnątrz i to ciesząc się świetną jakością obrazu, dźwięku i inteligentnymi funkcjami. I to wszystko bez zamartwiania się o czynniki atmosferyczne. The Terrace ma bowiem certyfikat IP55, co oznacza, że jest odporny na kurz, wilgoć czy deszcz.

Czytaj też: Kolejna promocja Samsunga – telewizory Neo QLED i QLED z soundbarem w zestawie

Powłoka antyrefleksyjna, jakość obrazu QLED 4K i jasność 2000 nitów zadbają o to, byśmy doskonale widzieli obraz nawet w słoneczny dzień. Samsung zapewnia, że podłączenie okablowania i sparowanie z siecią przebiega bardzo bezproblemowo, tak samo jak montaż. telewizor dostępny jest w wersjach 55, 65 i 75 cali.

Niezwykłe The Sero

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

To chyba coś idealnego dla fanów Tik-Toka, choc nie tylko. Odświeżona, tegoroczna wersja telewizora Lifestyle’owego The Sero dostosuje się do tego, co chcemy oglądać. Podłączenie do smartfona umożliwi oglądanie treści zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej, a co istotne – telewizor sam się do tego dostosuje i odwróci w odpowiednią stronę. Wystarczy, że dotkniemy smartfonem obudowy telewizora. Wówczas funkcja Dotknij i Wyświetl przeniesie treści z małego ekranu na duży.

Unikalny The Serif

Samsung wprowadza na polski rynek kolejne ciekawe urządzenia Lifestyle

Dla lubiących wyjątkowy design Samsung przygotował także specjalne urządzenie – The Serif. Ten wyjątkowy telewizor możecie postawić w dowolnym miejscu w domu, bo wyróżnia się nie tylko z przodu, ale z tyłu. Samsung zadbał o każdy detal, nawet o to, jak ten model prezentuje się z profilu. Postawić go można na eleganckim metalowym stojaku, ale również na biurku czy komodzie. Niestety, nie da się go zawiesić na ścianie. Dostępny jest w rozmiarach – 43, 49 i 55 cali, a także w dwóch kolorach – białym i niebieskim. The Serif oferuje rozdzielczość 4k, a dzięki technologii QLED świetne, nasycone kolory.