Reklama

Spójrzcie na ten futurystyczny motocykl na wodór. Oto Apex H2 od Segway

futurystyczny motocykl na wodór, Apex H2, Apex H2 od Segway

Firma Segway ujawniła swój projekt, sprawiający wrażenie kontynuacji modelu Segway Apex. Dziś możemy podejrzeć Apex H2, czyli futurystyczny motocykl na wodór.

Futurystyczny motocykl na wodór Apex H2

Tym razem dwukołowiec Segway zyskał odmieniony futurystyczny charakter i przerobioną ramę, ale to, co jest w nim najważniejsze, sprowadza się do ogniw paliwowych z wodorem. Czy to dobrze, czy to źle? Oceńcie sami z naszym artykułem na temat tego jak działają pojazdy na wodór, wiedząc, że Apex H2 pochwali się mocą 80 koni, możliwością sprintu do setki w 4 sekundy i maksymalną prędkością rzędu 150 km/h.

Czytaj też: Wyjątkowy motocykl BMW R 18 Spirit of Passion

Chociaż sam w sobie układ napędowy robi całą robotę w myśl nazwania motocykla Apex H2 od Segway czymś nowoczesnym, to jego futuryzm widać również po wyglądzie i rozwiązaniach. Projekt obejmuje bowiem nie jeden, ale dwa jednostronne wahacze, przez co koła tego modelu wydają się unosić w miejscu z prawej strony.

Czytaj też: Pierwszy elektryczny motocykl Hondy nadchodzi?

Segway twierdzi, że faktycznie wyprodukuje ten motocykl i planuje ruszenie z dostawami już w 2023 roku, sprzedając egzemplarze po 10700$. Jednak jak to z takimi zapowiedziami i projektami bywa – pożyjemy, zobaczymy, czy rzeczywiście Apex H2 trafi do sprzedaży.