Reklama
aplikuj.pl

Zaćmienie w Apex Legends. Nowa mapa już wkrótce

apex legends

Electronic Arts udostępniło nowe materiały promocyjne związane z Apex Legends. Tym razem możemy zobaczyć nową mapę oraz postać w grze. Deweloperzy przedstawiają także nowe szczegóły dotyczące lokacji.

Nowa mapa i postać w Apex Legends

Nowa mapa Rozbity Księżyc ma zaciekłą obrończynię: poznajcie Catalyst i zobaczcie okrutne piękno Cleo w Apex Legends: „Zaćmienie”. Zmiany w grze ukażą się 1 listopada!

Rozbity Księżyc to nazwa nowej mapy zmierzającej do Apex Legends. Choć produkcja nie jest grą dla pojedynczego gracza, to jednak lore świata jest stale rozbudowywane. Co zatem wiemy o nowej lokacji?

Czytaj też: Spaleni w Fallout 76. Co zrobią gracze w najbliższym czasie?

Rozbity księżyc to projekt terraformacji zlecony przez radę odnowienia Cleo po katastrofalnym w skutkach uderzeniu meteorytu, który miał miejsce w 2708 roku. Z pomocą Działu Nauki Boreasa księżyc stał się zdatny do zamieszkania w 2715 roku. W celu dalszego finansowania kolonizacji rząd nawiązał współpracę z Syndykatem, aby przynieść Igrzyska Apex na księżyc. Rozbity księżyc pod względem rozmiarów jest podobny do Skraju Świata i charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym terenem: zarówno pozaziemskim, jak i bardziej przyziemnym. Lokacje obejmują efektowne ogrody, olbrzymie maszyny terraformujące, a nawet brudne nabrzeże.

W Apex Legends można grać za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz Origin i Steam na PC.