Reklama

Aplikacja eDO App dostępna w Huawei AppGallery

Huawei, eDo App, AppGallery

eDO App to aplikacja pozwalająca na załatwienie wielu urzędowych spraw z poziomu smartfona. Teraz dostępna będzie także dla posiadaczy telefonów Huawei z HMS i będzie ją można znaleźć w AppGallery.

Aplikacja eDO App jest już dostępna w AppGallery

Posiadacze smartfonów Huawei z HMS muszą przywyknąć do braku dostępu do Sklepu Play i wielu aplikacji, których w AppGallery jeszcze nie ma. Na szczęście ich liczba stale się zmniejsza, a do sklepu Huaweia trafiła teraz kolejna, bardzo przydatna apka – eDO App. Pozwala ona na potwierdzanie swojej tożsamości podczas korzystania z elektronicznych usług urzędów. eDO App wykorzystuje do tego warstwę elektroniczną e-dowodu osobistego, a do korzystania z aplikacji potrzebny jest też specjalny kod PIN, który został nadany w urzędzie podczas odbioru dokumentu. Wymagany jest także telefon z NFC.

Czytaj też: Wystartowała platforma Allegro Biznes
Czytaj też: Koniec aplikacji Muzyka Google Play
Czytaj też: Telefony OnePlus dostępne także w ofercie sieci Play

W apce można również złożyć podpis osobisty, który często jest wymagany w dokumentach. Dodatkowo można w niej założyć Profil Zaufany, który pozwoli nam na korzystanie z takich usług jak PUE ZUS czy Internetowe Konto Pocajenta. Działa prosto i przejrzyście dzięki praktycznym wskazówkom wyświetlanym na ekranie.