Reklama

Wystartowała platforma Allegro Biznes

Allegro Biznes, Allegro, platforma Allegro Biznes

Allegro Biznes to nowa platforma, która umożliwia firmom robienie zakupów i łatwe sprzedawanie swoich produktów. Przedsiębiorcy znajdą tam największą ofertę business-to-business na polskim rynku.

Platforma Allegro Biznes wystartowała

Około 120 milionów ofert, cennik netto i baza blisko 100 tys. sprzedawców, do tego wygodne dostawy i usprawniające zamówienia firmowe funkcje. Oto co przede wszystkim oferuje klientom nowa platforma Allegro Biznes. Zbudowano ją tak, by przedsiębiorcy mogli w łatwy i wygodny sposób sprzedawać i dokonywać zakupów niezbędnych do prowadzenia własnej działalności.

Czytaj też: realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce
Czytaj też: Nowa funkcja Messengera będzie chronić nieletnich użytkowników
Czytaj też: Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Dagmara Brzezińska, Commercial Category Management Director w Allegro mówi:

Niemal co druga polska firma dokonała przynajmniej jednego zakupu na Allegro w ciągu ostatniego roku. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze i tańsze. Allegro jest silnie kojarzone z indywidualnymi zakupami konsumenckimi. Jednak od wielu lat wśród naszych klientów mamy firmy, które kupują nie tylko produkty codziennego użytku – herbatę czy sprzęt IT – ale także profesjonalne i bardzo drogie narzędzia czy też elementy wyposażenia. Wiele z nich zgłaszało, że potrzebuje rozwiązań szytych na miarę, takich jak ceny hurtowe, rabaty przy dużych zamówieniach czy cenniki netto. Postanowiliśmy odpowiedzieć na te potrzeby

Allegro biznes oferuje znane z Allegro funkcje, takie jak możliwość odroczenia płatności o bez składania dodatkowych wniosków, w tym przypadku jednak okres będzie mógł wynosić nawet 60 dni, a nie tak jak w standardowej ofercie 30. Zaś przez pierwsze dwa miesiące od uruchomienia Allegro Biznes 21 dni odroczonej płatności nie będzie wiązało się z dodatkowym kosztem. Kupujący i sprzedający będą mogli z niższych kosztów ofert czy zniżek na cennikach hurtowych. W planach są także kolejne udogodnienia, które będą jeszcze bardziej rozwijać Allegro Biznes.