Reklama

Telefony OnePlus dostępne także w ofercie sieci Play

Marcin Gruszka, play Marcin Gruszka, play, rzecznik prasowy play, rzecznik play, prasa play, operator play

OnePlus rozszerza swoje kanały dystrybucji i od 11 lutego ich smartfony dostaniemy także w ofercie sieci Play, jako jedynej w Polsce. Dostępne są już modele OnePlus Nord N10 5G oraz One Plus Nord N100, a z czasem pojawią się także kolejne.

OnePlus w ofercie sieci Play  

Klienci indywidualni i biznesowi sieci Play będą mogli skorzystać także z oferty telefonów marki OnePlus. Na rynku polskim Play będzie miał na nie wyłączność. Ma to umożliwić jeszcze większej liczbie klientów dostęp do smartfonów OnePlusa, w końcu sporo osób zmienia telefony właśnie przy okazji zawierania nowej lub przedłużania obecnej umowy.

Czytaj też: realme Smart Bulb – inteligentna żarówka RGB w Polsce
Czytaj też: Nowa funkcja Messengera będzie chronić nieletnich użytkowników
Czytaj też: Dogecoin idzie w górę dzięki Elonowi Muskowi

Jose Geng, dyrektor generalny OnePlus w regionie Europy  Środkowo- Wschodniej powiedział:

Zgodnie z ideą Never Settle chcemy nie tylko tworzyć najlepsze smartfony, ale też dzielić się naszą technologią ze światem. Dziś stawiamy kolejny krok w kierunku udostępnienia sprzętu OnePlus jeszcze większej liczbie użytkowników w Polsce, wychodząc z naszą najnowszą ofertą do klientów sieci komórkowej Play. Cieszymy się, że możemy oddać nasze urządzenia  w dobre ręce

Do oferty Play trafiły na razie modele OnePlus Nord N10 5G oraz Nord N100. To jednak dopiero początek, bo ilość oferowanych smartfonów ma być sukcesywnie powiększana. Oczywiście oprócz tego nadal będzie można kupić telefony OnePlus kupić za pośrednictwem e-commerce oraz kanałów partnerskich.