Reklama

Aplikacja SMYK w AppGallery – pełna integracja z HMS

Baza aplikacji zintegrowanych z HMS, które znajdziemy w AppGallery stale się powiększa. Tym razem jest to aplikacja SMYK umożliwiająca przeglądanie i kupowanie artykułów dla dzieci.

Aplikacja SMYK w AppGallery

SMYK oferuje artykuły dla dzieci. Oferta dostępna jest stacjonarnie, jak i przez sklep internetowy i aplikację mobilną. Dzięki pełnej integracji z Huawei Mobile Services z aplikacji SMYK mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei. Z AppGallery pobiorą ją zarówno Ci, których sprzęt opiera się na GMS jak i na HMS.

Magdalena Samoraj, Marketing & PR Manager w SMYKU mówi:

SMYK nieustannie podejmuje działania służące temu, by jak najlepiej dotrzeć do wszystkich swoich klientów. Zależy nam także, by korzystanie z naszej bogatej oferty było dla nich łatwo dostępne i jak najwygodniejsze. Udostępnienie aplikacji SMYK w AppGallery to ważny krok na drodze do osiągnięcia założonych celów

Czytaj też: Nowe funkcje Androida – co przygotowało dla nas Google?
Czytaj też: Policja ostrzega przed oszustwem „na zdalny pulpit”. O co chodzi?
Czytaj też: Co nowego przynosi Firefox 86?

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska dodaje:

Oferta AppGallery poszerzyła się o kolejną aplikację z sektora e-commerce, i to aplikację należącą do tak silnej marki, jaką jest SMYK. Czasy, w jakich żyjemy, sprawiły, że znacznie częściej robimy zakupy online i dlatego ta nowa propozycja w portfolio AppGallery wydaje nam się szczególnie atrakcyjna dla użytkowników

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, jakie aplikacje pojawiają się w sklepie Huawei zajrzyjcie na stronę AppGallery na Facebooku.