Reklama
aplikuj.pl

Aplikacje bankowe Getin Mobile i Noble Mobile zintegrowane w HMS

Kolejne aplikacje zostały zintegrowane z z Huawei Mobile Services. Choć Aplikacje bankowe Getin Mobile i Noble Mobile były już od jakiegoś czasu dostępne w AppGallery, to dopiero teraz mogą z nich korzystać wszyscy posiadacze urządzeń Huawei.

Aplikacje bankowe Getin Mobile i Noble Mobile z pełną integracją z HMS

Pełna integracja z Huawei Mobile Services oznacza, że z bankowości mobilnej Getin Noble Banku można korzystać zarówno na najnowszych smartfonach producenta takich jak modele z serii Mate 40, P40 czy na na składanym Mate Xs, a także na najnowszych tabletach.

Czytaj też: W sklepach Lidl znów znajdziemy ciekawą elektronikę. Sprawdźcie jaką
Czytaj też: Kupując Huawei Watch Fit możesz za darmo zgarnąć wagę Huawei Scale 3

Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska mówi:


Integracja aplikacji Getin Noble Banku z HMS nastąpiła zaledwie trzy miesiące od momentu dołączenia tych aplikacji do AppGallery, co pokazuje, że ten proces przebiegł bardzo sprawnie. Nie spoczywamy na laurach i już w najbliższym czasie zaoferujemy naszym użytkownikom kolejne integracje z HMS, również w sektorze bankowym

Marta Dałkiewicz, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej w Getin Noble Bank komentuje:


Nasi klienci bardzo chętnie sięgają po wszelkiego rodzaju nowości technologiczne. Bankowość mobilna to obecnie najczęstszy wybór. Cieszymy się, że teraz również użytkownicy smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobrać nasze aplikacje i korzystać z ich funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci też to docenią

Getin Noble Bank jest jednym z nawiększych baków w Polsce pod względem sumy biznesowej, więc integracja usług mobilnych z HMS z pewnością ucieszy posiadaczy nowych modeli urządzeń od Huawei.