WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Arctis 9, czyli nowe bezprzewodowe słuchawki SteelSeries dla PC i PlayStation 5

Kolejnym nabytkiem w rodzicie zestawów słuchawkowych Arctis od SteelSeries jest zaprezentowany właśnie model Arctis 9.

Arctis 9, to bezprzewodowe cacko od światowego lidera w dziedzinie urządzeń peryferyjnych do gier i e-sportu. Co ciekawe, ten model będzie kompatybilny z PlayStation 5 w dniu premiery, wykorzystując sprawdzone bezstratne połączenie bezprzewodowe SteelSeries o ultra niskim opóźnieniu na paśmie radiowym 2,4 GHz. Ten zapewnia ponoć nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale też brak jakichkolwiek opóźnień.

W Arctis 9 SteelSeries postarał się również o jednoczesne połączenie z urządzeniami mobilnymi poprzez Bluetooth, aby w razie czego zapewnić możliwość komunikacji. O jej wysoką jakość zadba tradycyjny dla producenta mikrofon ClearCast z certyfikatem Discorda, który wykorzystuje dwukierunkową konstrukcję zapewniającą doskonałą redukcję szumów i naturalnie brzmiący głos.

Po stronie brzmienia Arctis 9 ma podkreślać zarówno subtelne, jak i te najważniejsze dźwięki w grze, umożliwiając graczom usłyszenie każdego szczegółu. Wszystko to przez ponad 20 godzin na jednym naładowaniu wbudowanej baterii w charakterystycznym dla producenta podejściu do designu.

Czytaj też: Jak bawić się z LEGO, to na całego

Arctis 9 mają zapewniać niesamowity komfort poprzez „opaskę rodem z gogli narciarskich” w połączeniu z nausznikami z materiału Airweave i pałąkiem wzmocnionym stalą, który zapewnia idealne dopasowanie i wysoką trwałość.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News