Reklama
aplikuj.pl

Assassin’s Creed Origins niespodziewanie ulepszone na PS5!

assassin's creed origins

Assassin’s Creed Origins otrzyma już niedługo nową aktualizację, na którą gracze od dawna czekali, ale ostatecznie nie spodziewali sie jej otrzymać. Co otrzymują gracze PlayStation 5 i Xbox Series?

Nowa łatka Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Valhalla było pierwszą produkcją z serii AC, która działała na konsolach aktualnej generacji w 60 klatkach na sekundę. Po jakimś czasie patch dodający wsparcie dla 60 fps pojawił sie również dla Assassin’s Creed Odyssey. Assassin’s Creed Origins, które odmieniło serię pozostawło jednak bez aktualizacji poprawiającej wydajność gry na PlayStation 5 i Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Czytaj też: Gran Turismo 7 z droższymi pojazdami. Znowu to zrobili

Wiele osób straciło już nadzieję na taki patch, a łatka dla Asssassin’s Creed Odyssey zdawała się istnieć tylko dlatego, że ta produkcja otrzymała dodatkową zawartość fabularną łączącą tę odsłonę z Valhallą. Okazało się jednak, że Ubisoft po cichu pracował nad poprawieniem również i tej odsłony gry.

Czytaj też: Latające pojazdy w Cyberpunk 2077! Ten mod to fantastyczna robota

2 czerwca posiadacze PlayStation 5 oraz Xbox Series będą mogli ogrywać egipską przygodę w 60 klatkach na sekundę. Plotki mówią o tym, iż lepiej działać będzie wydanie na Xbox Series X, gdzie tytuł powinien oferować rozdzielczość 4K, gdy PS5 pokaże grę w 1800p. Ciekawe, czy Ubisoft naprawi również niedziałające poprawnie we wstecznej kompatybilności Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation 5?

To Wasz pierwszy raz w Asssassin’s Creed Origins?

Czego możecie spodziewać się po Assassin’s Creed Origins, jeśli będzie to Wasze pierwsze podejście do tej części? Ubisoft wyróżnia w swojej produkcji następujące elementy:

  • CAŁE PAŃSTWO DO ODKRYCIA – Żegluj w dół Nilu, odkryj sekrety piramid lub staw czoła niebezpiecznym starożytnym ugrupowaniom oraz dzikim zwierzętom, eksplorując olbrzymie i nieznane krainy.
  • ZAWSZE INNA OPOWIEŚĆ – Zanurz się w gąszczu zadań i porywających historii, spotykając przy tym znane i potężne postaci, od najbogatszych arystokratów, aż po zdesperowanych wyrzutków.
  • AKCJA I RPG W JEDNYM – Poznaj zupełnie nowy system walki. Zdobywaj i wykorzystuj liczne bronie o różnej charakterystyce i stopniu rzadkości. Wykorzystaj rozbudowany system rozwoju i sprawdź swoje umiejętności w walce z potężnymi i niezwykłymi bossami.