Reklama
aplikuj.pl

Assassin’s Creed Valhalla może pojawić się na Steam!

assassin's creed valhalla

Assassin’s Creed Valhalla to jedna z najbardziej udanych produkcji Ubisoftu. Tytuł do dziś sprzedaje się doskonale, a gra może jeszcze znacząco podkręcić wynik. Są przesłanki o premierze gry na Steam!

Assassin’s Creed Valhalla na Steam

Kilka dni temu Ubisoft pochwalił się, że Assassin’s Creed Valhalla trafiło do 20 milionów graczy. Masa graczy narzeka na francuską firmę, ale jak widać – dobrze oni wiedzą, co się sprzedaje i czego oczekują inni.

Czytaj też: GTA+ jak abonament na kawę w Żabce

Wygląda na to, że wkrótce gra może podkręcić swój wynik, ponieważ w końcu pojawi się na najpopularniejszej platformie cyfrowej graczy PC – na Steam. Sugerują to pliki wykryte przez serwis SteamDB.

Czyżby Ubisoft rozpoczynał proces powrotu do platformy Valve?

Co w Assassin’s Creed Valhalla?

Skuszeni opcją zakupu Assassin’s Creed Valhalla na PC poprzez Steam? Jeśli wcześniej unikaliście produkcji ze względu na premierę tylko w wybranych, cyfrowych sklepach, to szybkie przypomnienie, czym jest gra oraz dodatek Świt Ragnaroku.

Czytaj też: Ten mod do Cyberpunk 2077 sprawi, że nawet detale będą w 4K

Wciel się w postać Eivor, legendarnej wikińskiej wojowniczki. Eksploruj średniowieczną Anglię, najeżdżaj swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, by zapewnić sobie miejsce wśród bogów w Walhalli.

– Prowadź epickie najazdy wikingów na saksońskich żołnierzy i ich fortece, a zdobyte łupy oddaj w ręce swych pobratymców.

– Używaj dwóch potężnych broni jednocześnie i posmakuj dzikiego stylu walki wikinga.

– Zmierz się z wyzwaniem w postaci najbardziej zróżnicowanych wrogów w historii serii Assassin’s Creed.

– Każdym wyborem kształtuj rozwój swojej postaci i podążaj ścieżką ku chwale, rozwijając swoją osadę.

– Eksploruj otwarty, średniowieczny świat, rozciągający się od wybrzeży Norwegii po królestwa Anglii.

Do Assassin’s Creed Valhalla pojawiło się również niedawno trzecie duże rozszerzenie, które przenosi nas na dłużej do świata mitologii nordyckiej. Jeśli zatem komuś po nowym God of War będzie brakowało tych klimatów – bohaterów znajdzie również w dodatku do AC.

W oszałamiającym świecie nordyckich mitów, najeźdźcy lodu i ognia zagrażają przyszłości Dziewięciu Światów. Królestwo karłów, Svartalfheim, chyli się ku upadkowi, a wśród tego chaosu umiłowany syn Odyna, Baldur, zostaje uwięziony przez nieśmiertelnego ognistego olbrzyma, Surtra.

W Assassin’s Creed Valhalla: Świcie Ragnaröku, najbardziej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi wziąć swe przeznaczenie we własne ręce, wcielając się w postać Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Rozwiń nowe boskie moce podejmując się arcytrudnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i ocal swojego syna w obliczu zagłady bogów.