WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Bezprzewodowy gamingowy zestaw, o jakim marzycie. Oto nowy Astro A20

Należąca do Logitecha marka Astro Gaming ogłosiła właśnie nową generację swojego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Astro A20. Ten będzie w pełni kompatybilny z nadchodzącymi PS5 i Xbox Series X.

Oficjalnie ujawnienie nowego A20 zbiegło się też z ogłoszeniem, że do sprzedaży trafi nowy bezprzewodowy odbiornik sygnału przeznaczony dla nadchodzącej generacji PlayStation i Xbox. Tradycyjnie, jak to w przypadku radiowego sygnału na paśmie 2,4 GHz, mamy do czynienia z 15-metrowym zasięgiem.

Astro A20 nowej generacji będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 119 euro, a ci, którzy czekają na niego z zapartym tchem, mogą już składać zamówienia w przedsprzedaży. Sama wysyłka rozpocznie się już w przyszłym miesiącu.

Wchodząc w szczegóły, A20 drugiej generacji dotrze do nas w zestawie z odbiornikiem USB oraz przewodem USB-C do ładowania. Pod kątem możliwości oferuje zabawę z 40 mm neodymowymi przetwornikami przez 15 godzin po 3,5-godzinnym naładowaniu baterii.

Czytaj też: Znany analityk przewiduje czarny scenariusz dla Huaweia i rynku smartfonów

Pod kątem dźwięku nowy model A20 zapewnia pasmo przenoszenia od 20 do 20000 Hz przy 32-omowej impedancji. Waży z kolei dosyć sporo, bo 318 gramów, jest wyposażony w mikrofon z automatycznym wyciszeniem po podniesieniu. Chociaż wielkie materiałowe nauszniki zapowiadają się obiecująco, brak pianki na pałąku nieco niepokoi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News