WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowe słuchawki od mistrza. Co oferuje HyperX Cloud Stinger S?

Nowe słuchawki od mistrza. Co oferuje HyperX Cloud Stinger S?

Dla jednych zestawy słuchawkowe HyperX sprowadzają się tylko do „klaudów i klaudów dwójek”, ale producent nieustannie rozszerza tą część swojej oferty i przykładem tego jest najnowszy model HyperX Cloud Stinger S.

HyperX Cloud Stinger S waży zaledwie 275 gramów i jest wyposażony w nauszniki obracane o 90 stopni, co ułatwia ich przechowywanie i transport. W ich muszlach znalazły się 50-mm przetworniki generujące dźwięk w paśmie 18-23000 Hz, których możliwości wykraczają daleko ponad dźwięk stereo i oferują dźwięk przestrzenny 7.1.

HyperX Cloud Stinger S oferuje charakterystyczny dla HyperX komfort oraz wygląd. Pluszowa pianka memory okraszona sztuczną skórą wylądowała zarówno na nausznikach, jak i pałąku. Nie zabrakło regulacji poziomu głośności na muszli, jak i przejściówki z jack 3,5 na USB w formie „zewnętrznej karty dźwiękowej”.

Czytaj też: Samsung zapowiada rewolucję w produkcji pamięci mobilnej

Kosztujący 59,99$ zestaw Cloud Stinger S uzupełnia oczywiście mikrofon z pasywną redukcją szumów… i to w sumie wszystko, co można o nim powiedzieć bez solidnego testu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News