Reklama

Nowe słuchawki od mistrza. Co oferuje HyperX Cloud Stinger S?

Dla jednych zestawy słuchawkowe HyperX sprowadzają się tylko do „klaudów i klaudów dwójek”, ale producent nieustannie rozszerza tą część swojej oferty i przykładem tego jest najnowszy model HyperX Cloud Stinger S.

HyperX Cloud Stinger S waży zaledwie 275 gramów i jest wyposażony w nauszniki obracane o 90 stopni, co ułatwia ich przechowywanie i transport. W ich muszlach znalazły się 50-mm przetworniki generujące dźwięk w paśmie 18-23000 Hz, których możliwości wykraczają daleko ponad dźwięk stereo i oferują dźwięk przestrzenny 7.1.

HyperX Cloud Stinger S oferuje charakterystyczny dla HyperX komfort oraz wygląd. Pluszowa pianka memory okraszona sztuczną skórą wylądowała zarówno na nausznikach, jak i pałąku. Nie zabrakło regulacji poziomu głośności na muszli, jak i przejściówki z jack 3,5 na USB w formie „zewnętrznej karty dźwiękowej”.

Czytaj też: Samsung zapowiada rewolucję w produkcji pamięci mobilnej

Kosztujący 59,99$ zestaw Cloud Stinger S uzupełnia oczywiście mikrofon z pasywną redukcją szumów… i to w sumie wszystko, co można o nim powiedzieć bez solidnego testu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News