Reklama
aplikuj.pl

Attack on Titan w Call of Duty. Jestem tak samo zaskoczony, jak Wy

attack on titan

W Call of Duty pojawi się zestaw Attack on Titan, który rozbuduje zawartość Vanguard i Warzone Pacific. Chyba nikt nie spodziewał się takiej współpracy.

Atak Tytanów w Call of Duty

Macie czasem tak, że gdy wkręcacie się w jakiś temat, to nagle wszędzie widzicie związane z nim zjawiska? Cóż, dosłownie tydzień temu kupiłem mangę Atak Tytanów, a tutaj nagle Activision wyskakuje z chyba najbardziej oryginalną współpracą ostatnich lat. Ma się ten wpływ.

Czytaj też: Horizon Forbidden West podzieliło los The Last of Us 2. Gra wyciekła przed premierą

A poważniej – 20 stycznia, około tydzień po aktualizacji, w połowie sezonu dla Vanguard i Warzone Pacific zostanie udostępniony „Zestaw Korpus Zwiadowczy”. Sama aktualizacja Vanguard będzie dostępna do pobrania 12 stycznia o godzinie 6:00, natomiast aktualizację Warzone Pacific będzie można pobrać 13 stycznia o godzinie 6:00.

Korpus Zwiadowczy w Call of Duty

W Call of Duy pojawi się „Zestaw Pakiet smugowy: Attack on Titan – Edycja Levia”. Jednym z najbardziej godnych uwagi dodatków do tego pakietu jest Titan Piercer, schemat broni, który odwzorowuje ostrze mogące zabijać tytanów. Wykonane z ultratwardej stali, jedynego materiału, który może przeciąć ciało tytana, to jednosieczne ostrze pozwoli wam bez trudu ćwiartować wrogie oddziały.

W zestawie dostępne jest również legendarne wykończenie Steel Cut, a także dostępna tylko w Vanguard prezentacja Vertical Maneuver oraz prezentacja gracza meczu – Ultrahard Steel. Pozostałe 2 bronie w tym zestawie to legendarne schematy PM-u Historia i karabinu szturmowego Ymir Curse – które są świetnym dodatkiem do uzbrojenia w Warzone Pacific lub trybach wieloosobowym i Zombie gry Vanguard.

Czytaj też: Gameplay God of War na PC to dokładnie taka gra jaką zapamiętałem

Karabin Ymir Curse stworzono dla operatorów, którzy cenią sobie celne strzały z dystansu. Konfiguracja z 9 dodatkami, niemal zerowy odrzut poziomy i prawie maksymalny zasięg skuteczny oraz prędkość wylotowa pocisku sprawiają, że ta legendarna broń jest fenomenalna na dystansie. Zwłaszcza gdy operator oprze ją o powierzchnię.

Jeśli chodzi o Historię, pasuje ona do operatora lubującego się w szybkiej akcji, który chce oddawać celne strzały z biodra podczas sprintu. Dołączone magazynki o mniejszym kalibrze oferują lepszą prędkość wylotową i szybkostrzelność, co jest idealne do szalonych ataków w trybie wieloosobowym lub Warzone Pacific.