WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Zapewnij sobie automatyczne strojenie gitary z Roadie 3

Band Industries wpadło na Kickstartera ze swoim nowym gadżetem do automatycznego strojenia gitary, jakim jest Roadie 3 za 89$ z wysyłką planowaną na październik.

Roadie 3 jest niczym innym, jak kolejną generacją tego gadżetu, który rozpoczął swoją przygodę w 2013 roku i doczekał się wydania „2” oraz „Bass” w 2017 roku. Nowe wydanie oznacza szereg ulepszeń i wśród nich jest m.in. szybsze naciąganie strun, bo rzędu 120 obrotów na minutę.

Band Industries poprawiło również wykrywanie wibracji i dokładność strojenia, jednocześnie zwiększając odporność urządzenia na hałas zewnętrzny.

Tak jak poprzednio, można użyć Roadie 3, aby szybko i bez wysiłku dostroić prawie każdy instrument strunowy z zębatkami. Wszystko to w zakresie od 43,65 do 668,84 Hz z ponad stoma wbudowanymi profilami.

Czytaj też: Psi robot od Boston Dynamics dba o trzodę owiec

Projektanci Roadie 3 ulepszyli też obudowę, aby była bardziej przyjazna użytkownikowi. Ulepszyli elementy składowe, dzięki którym można teraz używać gadżetu z większą liczbą instrumentów.

Z kolei wyświetlacz LCD jest teraz widoczny podczas procesu strojenia, nabrał kolorytu i rozdzielczości 135 x 240 pikseli. Tamtejsza bateria ma wytrzymywać na strojenie ponad 150 strun. Ładowanie odbywa się poprzez USB typu C.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News