Reklama

Autonomia na subskrypcję, czyli nowość Tesli

tesla-autopilot-rozwija-sie-w-najlepsze-zyskal-kolejne-mozliwosci-1

Bylibyście skorzy płacić za funkcje w swoim samochodzie w ramach programu subskrypcyjnego? Motoryzacja powoli zmierza w tę stronę, a razem z nią Tesla, która pozwoli wykupić klientom dostęp do możliwości autonomicznych pakietu Full Self-Driving.

Tesla ewidentnie przygotowuje się do ruszenia z nową miesięczną subskrypcją Full Self-Driving, co wiedzieliśmy już tak naprawdę na początku tego roku, kiedy to docierały do nas plotki na ten temat. Teraz dowodem na to jest wyszukana przez użytkownika Reddita opcja subskrypcyjna w aplikacji mobilnej.

Możliwość wykupienia sobie pakietu FSD w Modelach Tesli ma sens pod wieloma względami, ale przede wszystkim dla tych, którzy samochody albo wypożyczają, albo po prostu chcą sprawdzić, czy pakiet jest warty aż 8000 dolarów.

Tesla zadziała więc dosyć taktycznie, pozwalając innym posmakować poziomu trzeciego autonomii w samochodzie, aby ci byli bardziej skorzy po okresie subskrypcji kupić FSD za pełną kwotę 8000$. Warto jednak zaznaczyć, że ten pakiet regularnie drożeje.

Czytaj też: Jeszcze więcej przedpremierowych fotek BMW M3 i M4

To dobry krok, jak zresztą ponowne wprowadzenie do oferty pakietu Enhanced Autopilot, jako tańszej alternatywy dla FSD w połowie całej ceny.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News