WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Avengers: Endgame otrzymuje Certyfikat Świeżości na Rotten Tomatoes

W sieci możemy przeczytać już pierwsze opinie na temat najnowszego filmu Marvela. Są to głównie recenzje krytyków, a ilość tych pozytywnych sprawiła, że Avengers: Endgame otrzymuje Certyfikat Świeżości na Rotten Tomatoes.

Czytaj też: Końcowy zwiastun Avengers: Endgame przedstawia 10 lat historii MCU

Zniesiono już embargo na recenzje. Osoby, które nie mogą się już doczekać Endgame mogą poczytać bezspoilerowe, albo bardziej szczegółowe opinie na temat filmu. Wiemy, że najnowsza produkcja Marvel Studios okaże się kasowym sukcesem bijąc rekordy w boxoffice (analitycy spodziewają się miliona w pierwszy weekend). Jak widać, również krytycy, już  po pierwszych pokazach, są nim zachwyceni.

Właśnie ze względu na tak pochlebne opinie Avengers: Endgame otrzymuje Certyfikat Świeżości na Rotten Tomatoes. Obecny wynik wynosi 97% w oparciu o 139 recenzji. Krytycy obiecują:

Ekscytujący, zabawny i emocjonalny film. Avengers: Endgame robi wszystko, by dostarczyć nam satysfakcjonujący finał epickiej Sagi Infinity.

To sprawia, że Endgame stał się 20. filmem Marvel Studios, który otrzymał te wyróżnienie. Nie ma go jedynie Thor: Mroczny Świat i The Incredible Hulk. Jak widać krytycy przemówili, a w najbliższych dniach będziemy mogli poznać opinię fanów.

Oficjalny zwiastun Avengers Endgame!

Czytaj też: Sprawdźcie kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Źródło: cbr.com