Reklama
aplikuj.pl

Końcowy zwiastun Avengers: Endgame przedstawia 10 lat historii MCU

Końcowy zwiastun Avengers: Endgame przedstawia 10 lat historii MCU

Ostateczna walka w uniwersum Marvela rozegra się już za niedługo. Zanim jednak film trafi do kin Marvel Studios przygotowało końcowy zwiastun Avengers: Endgame będący podsumowaniem poprzednich filmów MCU.

Czytaj też: Brytyjskie plakaty Avengers: Endgame

Można śmiało powiedzieć, że już za kilka dni czeka nas premiera najbardziej wyczekiwanego filmu ostatnich lat. Świadczy o tym końcowy zwiastun Avengers: Endgame, który nie zawiera nowych scen (te, które są już widzieliśmy w poprzednich materiałach). Pokazuje on przeszło dziesięcioletnią historię MCU i trzeba przyznać, że to bardzo emocjonujące wideo. Sceny z Endgame połączono z dialogami i ujęciami wszystkich dotychczasowych filmów  wchodzących w skład uniwersum.

Od Iron Mana po Infinity War, a wszystko to łączy się w naprawdę świetny końcowy zwiastun Avengers: Endgame, który podsumowuje wszystko, co bohaterowie (żywi lub martwi) przeszli.

Zobaczcie sami

Sam wydany wczoraj materiał przypomina, że oficjalna amerykańska premiera odbędzie się 26 kwietnia. W Polsce data premiery zaplanowana jest na 25, choć Endgame będzie można obejrzeć już dzień wcześniej na pokazach przedpremierowych. O ile jeszcze dostępne są bilety na pierwsze dni pokazów.

Czytaj też: Potwierdzono serial o Lokim dla Disney +. Tom Hiddleston w roli głównej

Źródło: comicbookmovie.com