Reklama
aplikuj.pl

Avengers: Endgame – śmierć Czarnej Wdowy mogła wyglądać inaczej. Zobacz usuniętą scenę z filmu!

Avengers: Endgame usunięte sceny, śmierć Czarnej Wdowy, Anegers Koniec Gry śmierć Czarnej Wdowy, Czarna Wdowa Endgame,

Czarna Wdowa jest jedną z postaci, które straciliśmy w Avengers: Endgame. Każdy, kto oglądał film wie, jak bohaterka zginęła. Jednak mogło to wyglądać zupełnie inaczej. Zobaczcie sami.

CZYTAJ TEŻ: Ricky Gervais powraca w zwiastunie 2. sezonu After Life

Natasza poświęciła się na Vormirze by Hawkeye mógł dostać Kamień Duszy. Przypomnijmy, że takie właśnie były zasady. Trzeba było poświęcić kogoś najważniejszego dla siebie, by otrzymać ten Kamień Nieskończoności. W finalnej wersji, którą widzieliśmy w kinach Clint i Natasza wręcz walczą ze sobą, bo każde z nich chce się poświęcić. I choć sama śmierć Czarnej Wdowy była poruszająca, to wcześniejsza sekwencja skutecznie psuła atmosferę.

Czytaj też: Najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory

Do sieci trafiła jednak usunięta scena przedstawiająca alternatywną wersję wydarzeń na Vormirze. Czarna Wdowa nadal umiera, jednak wcześniej walczy wraz z Hawkeye’m przeciwko wojownikom Sakaakaran, których wysłał Thanos. Bohaterka obrywa kilka razy z broni, a na końcu ratuje życie Clintowi. Gdy dostrzega wyłaniającego się z dymu Thanosa rzuca się w przepaść dokonując tym samym poświęcenia wymaganego przez Kamień Duszy. Muszę przyznać, że oglądając to miałam ciarki, a emocje są nieporównywalnie większe niż te, które zaserwowano nam w kinie. Nie wiadomo dlaczego zrezygnowano z umieszczenia tej sceny w filmie.

Obejrzyjcie sami jak to mogło wyglądać.

https://twitter.com/MCUPerfectClips/status/1248308768267476999

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News