Reklama

Najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory

Oto prawdopodobnie najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory

Do premiery Avengers: Koniec Gry zostało niewiele ponad 20 dni, a Marvel w końcu zaczął zdradzać więcej na temat najbardziej wyczekiwanego filmu ostatnich lat. W sieci możemy znaleźć coraz więcej materiałów. Teraz na okładce magazynu Marvel „Previews” możemy zobaczyć najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory.

Czytaj też: Zobaczcie nowy spot Avengers: Endgame

Sama grafika nie jest zbyt wielką nowością. Wyciekła ona do sieci  już kilka miesięcy temu, ale w bardzo niskiej rozdzielczości. Teraz  możemy podziwiać go w pełnej okazałości i na pewno wiele osób chciałoby, by taki plakat zawisł u nich na ścianie. Jest na co popatrzeć.

Zobaczcie najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory

Oto prawdopodobnie najlepszy plakat Endgame, jaki widzieliśmy do tej pory

Emocje, które towarzyszą tej produkcji są nie do opisania. O tym, jak bardzo jest to wyczekiwany film świadczy fakt, że bilety na pokazy przedpremierowe i premierowe rozeszły się w ekspresowym tempie. A ich cena na eBayu sięga tysięcy dolarów za sztukę. Analitycy zastanawiają się już, czy Endgame nie skończy z wynikiem przekraczającym ten osiągnięty przez Avatara.

Dodatkowo wrzucamy wam jeszcze inne międzynarodowe plakaty z Endgame, które niedawno pojawiły się w sieci. Nie są jednak aż tak ekscytujące, co ten najnowszy.

Czytaj też: Kolejne teorie dotyczące fabuły Avengers: Endgame. Nadal spekulacje czy już spoilery?

Źródło: comicbookmovie.com