WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Świetne szkice koncepcyjne z Infinity War i Endgame. Śmierć Nicka Fury’ego i wiele innych

W sieci pojawiła się galeria szkiców koncepcyjnych do Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame, widzimy na nich alternatywne wersje scen i takie, które nie znalazły się w filmie.

Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame to filmy, które wyznaczyły zupełnie nowy poziom filmów superbohaterskich. Ich rozmach, ilość bohaterów i oddziaływanie na fanów zmieniły popkulturę. I choć od ich premiery już trochę minęło, to nadal jesteśmy ciekawi nowych informacji na ich temat. A szkice koncepcyjne Stephena Schirle’a pokazują nam alternatywne wersje znanych z obu filmów scen, a także takie, które nigdy na ekran nie trafiły.

Nic dziwnego, bo choć skala obu filmów jest ogromna, to i tak nie znalazło się w nich miejsce na wiele różnych wątków. Jednak dzięki takim grafikom, a także usuniętym scenom, które trafiają do internetu możemy je zobaczyć. I, jak to w sieci, pomarudzić, że coś takiego w filmach się nie pojawiło

Zobaczcie Nebulę z Rękawicą Nieskończoności, śmierć Nicka Fury’ego, alternatywna wersja śmierci Gamory i wiele innych zobaczycie poniżej.