WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Przyjaciele oficjalnie powrócą. Premiera już za kilka miesięcy?

To już pewne. Na HBO Max pojawi się specjalny odcinek Przyjaciół z oryginalną obsadą. Kiedy będzie można go obejrzeć?

HBO oficjalnie potwierdziło powstanie specjalnego odcinka serialu Przyjaciół, w którym powróci cała główna obsada: Jennifer AnistonCourteney CoxLisa KudrowMatt LeBlancMatthew Perry i David Schwimmer. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów, którzy od lat mieli nadzieję, że F.R.I.E.N.D.S. kiedyś jeszcze dostanie kontynuację. Oczywiście nie będzie to pełnoprawny ciąg dalszy, ale i tak to cudowna informacja.

Obsada spotka się tam, gdzie wszystko się zaczęło czyli w studiu Warner Bros na słynnej Stage 24. Według informacji będzie to odcinek nieskryptowany, więc prawdopodobnie możemy spodziewać się wspomnień z planu i rozmów obsady, a nie jakiejś konkretnej fabuły.

Na Instagramie Jennifer Aniston pojawiło się też zdjęcie potwierdzające powrót Przyjaciół.

Według różnych źródeł obsada dostanie za ten specjalny odcinek od 2,5 do 4 mln dolarów. Oficjalna kwota nie została podana. HBO Max jest jednak w stanie zapłacić każdą cenę, w końcu to Przyjaciele mają być jednym z wabików nowych klientów, gdy platforma już ruszy.

Dokładna data nie jest znana, ale prawdopodobnie premiera odbędzie się w dniu debiutu samej platformy HBO Max, czyli w maju.

Podobną sytuację mieliśmy z Disney +, gdzie to The Mandalorian miało być tym, co zachęci widzów do wykupienia abonamentu. Niestety oznacza to, że w Polsce zobaczymy ten odcinek dużo później, bo w maju platforma zadebiutuje w USA, a stopniowo w innych krajach.