Reklama

Alienista – zobaczcie nowy zwiastun drugiego sezonu. Kiedy premiera?

Alienista sezon 2, Alienista 2 zwiastun, Alienista sezon 2 premiera, Alienista 2 fabuła

Stacja TNT prezentuje kolejny zwiastun drugiego sezonu serialu Alienista, który już w lipcu powróci z nowymi odcinkami.

Czytaj też: Nowy zwiastun pierwszego sezonu Creepshow potwierdza datę polskiej premiery

Pierwszy sezon serialu Alienista debiutował w 2018 roku i w końcu przyszła pora na kontynuację. Drugi sezon będzie figurował pod tytułem The Alienist: Angel of Darkness i będzie nadal opierał się na serii powieści Caleba Carra. Tym razem twórcy wzięli na warsztat drugi tom cyklu pt. The Angel of Darkness. Akcja serialu osadzona jest pod koniec XIX wieku w mrocznym Nowym Jorku. W pierwszym sezonie obserwowaliśmy śledztwie serii morderstw dokonanych na prostytuujących się młodych chłopcach. Do rozwiązania tej zagadki zostaje zatrudniony psycholog kryminalny czyli tytułowy alienista Laszlo Kreizler (Daniel Brühl). Pomaga mu w tym ilustrator John Moore (Luke Evans), a potem także policyjna sekretarka Sara Howard (Dakota Fanning).

W drugim sezonie Sara otworzy swoja własną agencję detektywistyczną i zaangażuje się w poszukiwania porwanej córki hiszpańskiego konsula. W śledztwo angażują się Laszlo i John. Możemy spodziewać się kolejnej mrocznej historii i niebezpiecznych poszukiwań mordercy.

Alienista powróci z drugim sezonem 26 lipca, jednak jest to data amerykańskiej premiery na TNT. W Polsce dystrybucją pierwszej odsłony zajmował się Netflix, więc nowe odcinki też zapewne tam się pojawią, ale jeszcze nie wiemy kiedy.

Do swoich ról powróci główna obsada, a także: Douglas Smith i Matthew Shear jako bracia Marcus i Lucius Isaacsonowie, Robert Ray Wisdom i Ted Levine.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News