WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ban za Halo Reach – 343 Industries się nie patyczkuje

Ban za Halo Reach. Jeśli złamiecie regulamin, to 343 Industries nie zamierza się patyczkować.

Wkrótce gracze pecetowi będą mieli okazję zagrać w swoją wersję Halo: Reach. 343 Industries pracuje nad tym, aby gra spełniła oczekiwania najbardziej hardkorowych graczy, dla których liczy się najwyższa wydajność i doskonała optymalizacja. Ostatnie testy gry miały pomóc w produkcji, ale okazuje się, że rozzłościły dewelopera.

Czytaj też: Zapowiedź VR Ping Pong Pro – prosta gra w wirtualnej rzeczywistości

343 Industries uruchomiło testy swojej gry dla osób uczestniczących w programie Halo Insider. Dokładnie tysiąc osób miało mieć szansę zabawy w jednym z poziomów gry i mieli oni przygotować dla twórców sprawozdania na temat, tego jak tytuł sprawuje się na ich komputerach. Pojawił się jednak pewien problem.

Okazało sie bowiem, że uczestnicy programu udostępnili grę w sieci. Masa osób w ten sposób mogła zagrać w ten jeden poziom, co najwyraźniej rozzłościło dewelopera. W swoim stanowczym oświadczeniu oznajmił on:

Dzień dobry,

Zauważyliśmy, że próbna wersja gry została nielegalnie udostępniona w sieci. Jeśli pobierzecie lub w nią zagracie, to my mamy prawo do zbanowania Was we wszystkich powiązanych z grą kontach oraz odebrania Wam dostępu do wszystkich aktualnych i przyszłych testów gier 343.

To tylko jeden poziom. Nie róbcie sobie tego.

Czytaj też: Nutaku zainwestuje 5000000$ w gry LGBTQ+

Źródło: kotaku.com