Reklama

Batman vs Superman – odpoczywający Batman na zdjęciu zza kulis

Ben Affleck na planie Batman vs Superman, Zack Snyder Batman vs Superman, Ben Affleck jako Batman, Batman vs Superman zdjęcie z planu

Zack Snyder najczęściej dzieli się z fanami zdjęciami pochodzącymi z jego wersji Ligi Sprawiedliwości. Tym razem jednak zdjęcie pochodzi zza kulis Batman vs Superman. Zobaczcie sami!

Batman vs Superman to film z 2016 roku wyreżyserowany przez Zacka Snydera. Produkcja spotkała się z wieloma negatywnymi opiniami, choć fani komiksów podobnie jak miłośnicy twórczości Snydera potrafili znaleźć w BvS wiele przyzwoitych elementów. Niedawno film obchodził swoją czwartą rocznicę i z tej okazji Snyder postanowił podzielić się zdjęciem zza kulis.

Widzimy na nim Bena Afflecka w stroju Batmana. Aktor siedzi schowany w kącie i odpoczywa pomiędzy kolejnymi scenami. Snyder zdradził, że tylko ten jeden raz udało mu się uchwycić odpoczywającego Afflecka. Podobno lubił, gdy dmuchało na niego chłodne powietrze kiedy był ubrany w kostium. Sam aktor przyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że bardzo dobrze wspomina prace z reżyserem przy filmie Batman vs Superman. Jednak już Liga Sprawiedliwości nie była przyjemnym doświadczeniem zarówno dla aktora jak i reżysera.

CZYTAJ TEŻ: Bad Education – Hugh Jackman w zwiastunie filmu HBO

Teraz nowym Batmanem został Robert Pattinson i wszyscy mamy nadzieję, że sprawdzi się w tej roli o wiele lepiej niż Affleck. Obecnie prace na planie filmu The Batman zostały wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa i nikt nie jest w stanie określić, kiedy ekipa będzie mogła powrócić na plan. Na razie mamy nadzieję, że przymusowa przerwa nie wpłynie na premierę zaplanowaną na czerwiec 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News