Reklama

Bethesda dziękuje za pomoc przy Fallout 76

fallout 76

Bethesda wie, że zszargała swoją reputację nieudaną premierą Fallout 76. Teraz deweloperzy dziękują za pomoc graczy, którzy wciąż grają i regularnie informują deweloperów o tym, co nie działa.

Przetestuj swój metal w Fallout 76

Bethesdzie premiera Fallout 76 po prostu nie wyszła. Choć gdzieś tam krył się ciekawy klimat produkcji, to jednak liczba bugów była tak przytłaczająca, że często rozgrywka była niemożliwa do skończenia. Sam jeden profil musiałem kompletnie skasować, ponieważ w okolicach premiery można było sprzedać przedmiot fabularny i nie mogłem ruszyć historii do przodu.

Czytaj też: Remake Max Payne 1+2 powstaje! Dobra informacja po wpadce z GTA!

Dziś Fallout 76 jest inną grą i tytuł stale jest poprawiany. Aktualizacja „Przetestuj swój metal” jest już dostępna na publicznym serwerze testowym i zmierza do pełnej wersji gry już w czerwcu. Twórcy informują jednak, że we wtorek, 12 kwietnia, zamierzją wdrożyć kolejną aktualizację. Ta będzie nieco mniejsza od aktualizacji wprowadzających do gry nową zawartość, a jej głównym celem będzie naprawa błędów oraz dodanie kilku nowych elementów do Atomowego Sklepu.

Gracze kształtują Fallout 76

Jeśli posiadacie Fallouta 76 na Steam lub w launcherze Bethesdy (pamiętajcie, że wkrótce zostanie on usunięty), a jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić aktualizacji „Przetestuj swój metal” na publicznym serwerze testowym (PTS), wciąż macie na to sporo czasu. Możecie wypróbować trzy nowe wydarzenia publiczne, ustawienie podświetlania zwłok i nie tylko.

Czytaj też: Polski dubbing zamiast rosyjskiego w Stalker 2. Czy petycja graczy coś zmieni?

Deweloperzy z Bethesdy proszą o dalsze przesyłanie swoich przemyśleń na Discordzie gry. Twórcy wspominają, że choć serwer testowy działa dopiero od niedawna, otrzymali oni już od testerów mnóstwo świetnych uwag.

Dzięki nim usprawniliśmy już wrogów, fale wrogów, przedziały czasowe i nagrody w naszych nowych wydarzeniach. Dostaliśmy też wiele raportów o błędach (z których niektóre zostały już poprawione) oraz mogliśmy dokonać regulacji w zmianach premii po trafieniach krytycznych, które zostały wdrożone w chwili uruchomienia PTS. Bardzo dziękujemy za wasze uwagi i wzięcie udziału w testach, ale zawsze jest miejsce na kolejne!

Deweloperzy liczą na dalsze wspieranie ich przy naprawianiu gry, która z każdą aktualizacją staje się tym, czego naprawdę pragną gracze.