Reklama
aplikuj.pl

Przed Beyond Good and Evil 2 jeszcze kilka lat produkcji

beyond good and evil 2

Czekacie na Beyond Good and Evil 2? No to sobie jeszcze poczekacie, cytując klasyka. Tytuł Ubisoftu dalej jest w produkcji i choć z każdym rokiem wygląda lepiej, to jednak wciąż potrzebne są jeszcze miesiące prac.

Beyond Good and Evil 2 jak Skull and Bones

Zarówno Skull and Bones, jak i Beyond Good and Evil 2 to tytuły, na które trzeba czekać latami. Piracka przygoda Ubisoftu w końcu będzie miała swoją premierę, ale problemy z jej tworzeniem wykańczały zespół i jego liderów. Czy Beyond Good and Evil 2 też wkrótce zobaczymy? Raczej się na to nie zanosi.

Czytaj też: Kolejna szalona grupa w Saints Row ujawniona

Tytuł ostatni raz widzieliśmy w 2018 roku i produkcja zszokowała wtedy swoim rozmachem. Przyznaję, że do dziś czekam na ten tytuł, bo gra wygląda na niebywałe osiągnięcie technologiczne.

Ostatnia informacja o samej grze pochodzi za to z 2020 roku, gdy ze studia opowiedzianego za tytuł odchodził główny twórca. Twierdził on wtedy, iż gra jest na dobrej drodze do premiery. Przecieki mówią jednak co innego.

Beyond Good and Evil 2 w playtestach

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Beyond Good and Evil 2 weszło w etap zewnętrznych testów. Choć nie ma żadnych nagrań czy zrzutów ekranu z gry, to jednak informatorzy podzielili się nimi z redaktorami serwisu Exputer. Dziennikarze widzieli zatem grę i ich zdaniem tytuł wygląda na o wiele bardziej nieskończony, niż mogło się to wydawać po powyższym wideo.

Czytaj też: Red Hood zachwycił graczy w zwiastunie Gotham Knights

Sami testerzy opisali Beyond Good and Evil 2 jako tytuł, który zdaje się potrzebować jeszcze lat produkcji. Do tego gra sprawia wrażenie, jakby nie miała wytyczonego kierunku rozwoju. Pojawia się nawet stwierdzenie jednego gracza, który „nie miał pojęcia, co robi podczas gry”. Testerzy ujawnili także, że w grze stworzymy własną postać, która będzie mogła wyglądać nawet, jak panda czy rekin.

Jakiś czas temu Sarah Arellano, była Narrative Designer w Blizzardzie, która tworzyła historię World of Warcraft, pochwaliła się, że jest teraz główną autorką scenariusza Beyond Good and Evil 2. Może to zatem potwierdzać, że gra nie ma jeszcze fabuły i dlatego gracze testujący tytuł czują się zagubieni.

Kiedy najszybciej możemy zobaczyć Beyond Good and Evil 2? Ubisoft na wrzesień zaplanował swoje wydarzenie, które prawdopodobnie będzie transmisją w sieci. Choć testy gry mogą wskazywać na to, że jakieś ponowne ujawnienie produkcji jest planowane, to jednak szanse na to wydają się być bardzo małe.