Reklama
aplikuj.pl

Biostar przedstawił całą gamę nowych płyt głównych

płyty Biostar, Biostar Z490, Biostar B460, Biostar H410

Wielu producentów płyt głównych pokazało swoje modele pod procesory Intel 10. generacji. Wśród nich nie mogło zabraknąć Biostara.

Firma wprowadza na rynek kilka bardzo ciekawych modeli. Wiodącą serią jest oczywiście Racing. Wśród niej wyróżniają się konstrukcje Racing Z490GTA EVO i Racing Z490GTA. Oferują one bardzo ładny wygląd oraz podświetlenie RGB. Zostały one też wyposażone we wszystkie nowinki, takie jak obsługa do 128 GB RAM czy złącza M.2 PCI-E. Sekcja zasilania w obu przypadkach jest 16 fazowa.

Czytaj też: Jakie płyty Z490 szykuje ASRock?

Kolejny model to Racing Z490GTN. Jest to mniejszy model o formacie mini ITX. Nie zabrakło oczywiście obsługi wszystkich standardów, a tak małe wymiary sprawiają, że płyta świetnie sprawdzi się w małych komputerach. Wszystkie płyty Z490 mają też nowy BIOS z trybem Ez, dzięki czemu podkręcanie czy zmiana najważniejszych parametrów powinna być łatwa.

Biostar pokazał też płyty Racing B460GTA i Racing B460GTQ. Są to konstrukcje oparte o słabszy chipset, które dzięki niższej cenie zapewne częściej będą trafiały do komputerów graczy.

Ostatnie modele to H410MHG i H410MH. Są to już bardzo budżetowe płyty, które tak naprawdę nadadzą się tylko do najsłabszych modeli procesorów. Wszystkie płyty Biosta będą dostępne w przedsprzedaży od 6 maja na stronie producenta.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News