Reklama
aplikuj.pl

Shivering Truth powraca z drugim sezonem. Zwiastun zapowiada więcej szaleństwa

Shivering Truth sezon 2, Shivering Truth Adult Swim, Shivering Truth sezon 2 zwiastun

Adult Swim przyzwyczaiło nas do swojego stylu i tematyki animacji dla dorosłych. Jednak jeśli uważacie, że Rick i Morty bywa przesadzony, to chyba nie widzieliście Shivering Truth. A szkoda, bo serial powraca z drugim sezonem.

Czytaj też: Hanna – serial powraca z drugim sezonem. Zobacz zwiastun i poznaj datę premiery

Shivering Truth to poklatkowa animowana surrealistyczna antologia. Każdy z odcinków skupia się na czymś innym i znajdziemy tam historie operatora linii dla samobójców, perwersyjnych współlokatorów czy uciekającego niewolnika. Opowieści są ze sobą bardzo luźnie powiązane głownie pod względem emocjonalnym i tym, że wszystkie są równie szalone. Podobnie będzie w przypadku drugiego sezonu.

Twórca Shivering Truth, Vernon Chatman obiecuje, że szaleństwa będzie jeszcze więcej, podobnie jak tej przedziwnej mieszanki mroku, komedii i surrealizmu. Całość nadal będzie antologią, ale prawdopodobnie jakieś powiązania z pierwszym sezonem będziemy mogli odnaleźć.

2.sezon zadebiutuje na Adult Swim 10 maja. W serialu głosów użyczyli: Kate Berlant, Mike Birbiglia, Wyatt Cenac, Julii Davis, Chris Elliott, Will Forte, Josh Gad, Miranda July, Jason Mantzoukas, Kyle Mooney, Griffin Newman, Ego Nwodim, Alia Shawkat i Tierra Whack.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News