WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Black Friday 2020 – nie przegap żadnej promocji

Black Friday 2020 – nie przegap żadnej promocji

Jak co roku Black Friday, który zdążył już dorobić się nawet polskiej nazwy Czarny Piątek, zasypuje nas promocjami. Ale w Polsce zamiast jednodniowych promocji mamy prawdziwe Czarne Tygodnie lub inne Czarne okresy. Jak w tym wszystkim się połapać i nie przegapić żadnej promocji? Najlepiej wspomóc się naszą listą.

Black Friday 2020 – najlepsze promocje w jednym miejscu

Niektóre sklepy i firmy oferują bardziej rozbudowane promocje, inne mniej. Dlatego też w tym tekście skupimy się na wymienieniu najważniejszych informacji na temat przecen. Jeśli dany temat wymaga rozwinięcia, odnośniki w tekście przeniosą Was do dokładniejszego opisu promocji w osobnym materiale.

Przesyłki InPost wyjdą do nas w weekend

inpost

Zacznijmy nie od promocji, a od usługi, bez której skorzystanie z promocji byłoby trudne – przesyłki. Wybierając dostawę InPostem warto pamiętać, że sklepy będą mogły nadać nam paczkę nawet w weekend. O ile postanowią z tej opcji skorzystać.

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Czytaj też: Weekendowe Nadania od InPost, bo potrzebujemy przesyłek bardziej niż kiedykolwiek

Huawei taniej nawet o połowę

Huawei promocje, Huawei black friday

Huawei z okazji Czarnego Piątku przecenił w sumie kilkanaście wybranych urządzeń, a największe przeceny przekraczają nawet 50%.

Promocja trwa do 30 listopada, a wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Czytaj też: Sprzęt Huawei tańszy nawet o połowę! Promocja Black Friday potrwa długo

Black Friday z Teufel

Black Friday Teufel, promocje Teufel

Szukacie sprzętu audio z górnej półki? W takim razie nie przegapcie przecen na kolumny, głośniki i słuchawki firmy Teufel, które potrwają aż do 30 listopada. Więcej poniżej:

Czytaj też: Black Friday z Teufel. Przeceny na sprzęt audio

Tańszy Internet w Netii

netia black friday

Netia przygotowała prawdziwe Black Weeks. W ramach promocji możemy liczyć na tańszy Internet światłowodowy, również w pakietach z telewizją.

Czytaj też: Netia startuje z Black Friday

Do 80% taniej w MediaExpert

Listę promocji w elektromarketach zaczynamy od MediaExpert. Przeceny sięgają nawet 80%, a lista urządzeń objętych promocją jest, jak co roku, bardzo długa i zmienna. Wszystkie oferty możecie śledzić pod tym adresem.

Tysiące przecenionych produktów w MediaMarkt

Przyznajemy, nie liczyliśmy czy faktycznie liczba przecenionych produktów w MediaMarkt idzie w tysiące. Ale jest ich naprawdę dużo i promocja obejmuje praktycznie cały asortyment, który do działania potrzebuje prądu. I nie tylko. Wszystkie oferty znajdziecie pod tym adresem.

W RTV Euro AGD również taniej do 80%

Przeceny nawet do 80% oferuje swoim klientom również RTV Euro AGD. Promocje mogą być naprawdę ciekawe, bo sieć obchodzi w tym roku swoje 30-lecie, więc warto śledzić stronę internetową Black Friday, bo oferty są stale aktualizowane.

Black Friday w Allegro to jak zawsze masa… różności

Black Week na Allegro rozpoczyna się 23 listopada i potrwa do 30 listopada. Jak co roku aukcje dotycząca praktycznie wszystkiego, a lista ofert zdaje się nie mieć końca. I podobnie jak w przypadku elektromarketów, jest stale aktualizowana.

Wiadomość jest stale aktualizowana