WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Netia startuje z Black Friday

Netia startuje z Black Friday

Netia postanowiła zamienić Black Friday w prawdziwe Black Weekds. W najbliższym czasie oferty dostępu do Internetu w wariantach solo oraz z telewizją są tańsze i darmowe przez wybrany okres.

Netia z tańszym Internetem

W ramach promocji Szybszy Internet w niższej cenie, która potrwa od 20 listopada do 7 grudnia, Netia oferuje tańszy dostęp do Internetu światłowodowego. Wariant 500 Gb/s kosztuje 50 zł, a 1 Gb/s 60 zł miesięcznie. Do tego przez pierwsze trzy miesiąca usługa jest darmowa.

Za 50 zł miesięcznie można też skorzystać z Internetu 500 Mb/s oraz usługi telewizji z podstawowym pakietem 78 kanałów.

Czytaj też: Telewizja + Internet, czyli którą kablówkę wybrać?

Pozostałe dostępne zestawy to:

  • Internet 500 Mb/s i pakiet 100 kanałów TV – 60 zł miesięcznie,
  • Internet 500 Mb/s i pakiet 182 kanałów TV – 90 zł.

Czytaj też: Netia oferuje pracownikom zdalnym pakiet wsparcia NetiaNext, ale kota nie dają

Usługi dodatkowe w pakietach Netii

Do kupionych ofert Netia oferuje pakiet usług dodatkowych. Za 10 zł miesięcznie możemy mieć Multiroom, również 10 zł kosztuje usługa Bezpieczny Internet (pierwsze 2 miesiące za darmo), stały adres IP (pierwszy miesiąc gratis) oraz dostęp do serwisu HBO GO za 20 złe miesięcznie (pierwszy miesiąc za darmo). Z kolei nielimitowany telefon stacjonarny (darmowe rozmowy krajowe, stacjonarne w Unii Europejskiej oraz mobilne z USA i Kanadą) kosztuje 10 zł miesięcznie.

Czytaj też: Są zarzuty dla byłego dyrektora Huawei. Po 20 miesiącach w areszcie

Dostępne są również usługi komórkowe z nielimitowanymi usługami za 20 – 50 zł miesięcznie. W przypadku przenoszenia numeru z innej sieci pierwsze trzy miesiące są darmowe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News