Reklama
aplikuj.pl

Blizzard dziękuje i przeprasza graczy Overwatch 2

overwatch 2

Overwatch 2 odniosło sukces pod względem popularności. Zobaczymy, czy nowy model biznesowy sprawdzi się Blizzardowi na dłużej, ale póki co – początek gry jest świetny.

Zapełnione serwery Overwatch 2

Blizzard cieszy się z wyniku, który udało się osiągnąć Overwatch 2. Gra przeżyła prawdziwą falę graczy, którzy czekali w długich kolejkach, aby dołączyć do zabawy.

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/1581004904121782273

Czytaj też: Zła i dobra informacja na temat Gotham Knights

Nową grę Blizzarda sprawdziło 25 milionów graczy. Tyle osób zagrało w Overwatch 2 w pierwsze dziesięć dni produkcji, co jest na pewno świetnym prognostykiem, jeśli chodzi o przyszłość gry. Co jednak dalej? Czy nowy model biznesowy się opłaci? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze zaczekać. Póki co, Blizzard przeprasza graczy za to, że tyle czasu musieli czekać, aby dołączyć do zabawy. Przy okazji, zdradzono plany na przyszłość dotyczące rozwoju tytułu.

Przeprosiny za Overwatch 2

Premiera Overwatch 2 okazała się dla Blizzarda wyzwaniem, choć na szczęście nie skończyło się źle tak, jak kiedyś z premierą Diablo 3.

Witajcie, bohaterowie! Od premiery Overwatch 2 nie wychodzimy z podziwu dla waszego entuzjazmu i cieszymy się, że tak wiele osób postanowiło wypróbować naszą grę. Zdajemy sobie jednak sprawę, że natrafiliśmy też na trudne przeszkody.

Premiera Overwatch 2 w formie gry-usługi otworzyła przed nami wspaniałe możliwości, ale przysporzyła też wyzwań. Nie wszystkie z nich mogliśmy przewidzieć. Udało nam się w dużej mierze ustabilizować grę i poczyniliśmy postępy w naprawie wielu problemów. Zamierzamy konsekwentnie badać pojawiające się błędy i jak najszybciej je usuwać, a przy tym stale informować społeczność o stanie Overwatch 2.

Czytaj też: Marvels Midnight Suns jest o wiele dłuższe niż myślicie

Zespół Overwatch 2 stale pracuje nad aktualizacjami poprawiającymi stabilność gry. Kolejna z nich pojawi się jeszcze w tym tygodniu. Blizzard ma stale obserwować działanie tytułu, by jak najszybciej wyłapywać zaistniałe problemy.

Przepraszamy za wszelkie problemy zaistniałe po premierze gry. Aby zrekompensować stracony czas, planujemy kilka tygodni z podwójnym doświadczeniem. Dokładne daty wydarzeń pojawią się wkrótce. Wszyscy gracze, którzy zalogują się od 25 października do końca pierwszego sezonu, otrzymają nową legendarną skórkę Przeklęty Kapitan dla Żniwiarza oraz talizman na broń Apteczka. Przedmioty staną się elementem kolekcji gracza od pierwszego logowania w wyznaczonym czasie.