Reklama
aplikuj.pl

Zła i dobra informacja na temat Gotham Knights

gotham knights

Deweloperzy Gotham Knights podzielili się dwiema informacjami na temat swojej produkcji. Jedna nie spodobała się niektórym graczom, a druga ucieszyła wszystkich.

Nowe wieści na temat Gotham Knights

Gotham Knights tuż przed premierą rozbudza dyskusje. Wszystko dzięki dwóm informacjom, które okazały się być bardzo ważne dla potencjalnych graczy. Zacznijmy od tej dobrej. W Gotham Knights będziemy mogli się wcielić w Batgirl, Nightwinga, Red Hooda lub Robina. Gracze mają opcję przejścia gry w kooperacji, ale maksymalnie bawić może się tylko dwóch graczy.

Czytaj też: Nekromorfy w Dead Space Remake są paskudne

Od dawna proszono o zmianę tej kwestii jednakże ograniczenia technologiczne i design gry na to nie pozwalał. Twórcy jednak wybrnęli z tego problemu i zaoferują to, czego chcą gracze. Osiem dni po premierze Gotham Knights, do gry pojawi się nowa zawartość zwana Heroic Assault.

W dodatkowym trybie gry pojawią się specjalne zadania, które będziemy przechodzić w czteroosobowej kooperacji!

Teraz jednak łyczka dziegciu. Okazuje się, że Gotham Knights na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz Xbox Series S zadziała w 30 klatkach na sekundę. Tytuł nie otrzyma opcji wyboru jakości oprawy graficznej, więc nie będzie możliwości grania w 60 klatkach na sekundę. Społeczność jest oburzona tym, iż żaden materiał promocyjny o tym nie wspominał, a wieści na ten temat pojawiły się tylko na Discordzie gry. Powodem braku opcji wyboru jakości oprawy jest tryb kooperacji, który może nie działać dobrze, jeśli gracze graliby w innej płynności..