Reklama
aplikuj.pl

Marvels Midnight Suns jest o wiele dłuższe niż myślicie

marvels midnight suns

Ile zajmie przejście Marvels Midnight Suns? Długość rozgrywki oraz liczba misji może Was zaskoczyć! Twórcy przygotowują bardzo dużo atrakcji.

Długość Marvels Midnight Suns

Przyznam, że spodziewałem się, iż Marvels Midnight Suns nie będzie jakość specjalnie długą produkcją. Nastawiałem się na kilkanaście godzin zabawy, maksymalnie 20. Myślałem, że zapowiadane przez twórców spotkania z resztą drużyny między misjami nie będą dość częste! Jak się jednak okazuje – jest zupełnie inaczej.

Czytaj też: Nekromorfy w Dead Space Remake są paskudne

Deweloperzy Marvels Midnight Suns wyjaśnili, ile zawartości nas czeka w ich produkcji. Kampania fabularne zajmie nam… 50 godzin! Najszybciej skończymy ją w 40-45 godzin. Wciąż jednak mówimy o ukończeniu gry w najszybszy możliwy sposób, pomijając masę zawartości. Jeśli zajmiemy się resztą – dobijemy do nawet 80 godzin lub więcej. Samych głównych zadań fabularnych jest ponad 45.

Marvels Midnight Suns to wyjątkowe połączenie bogatej historii, personalizacji postaci, ich rozwoju i relacji znanych z RPG z taktyczną strategią i nową mechaniką walki opartej na kartach. Po mroczniejszej stronie uniwersum Marvela gracze stworzą nierozerwalne więzi z legendarnymi superbohaterami i niebezpiecznymi nadprzyrodzonymi wojownikami, by stanąć do walki z największym zagrożeniem świata – demonicznymi siłami Lilith i starszego boga Chthona.