WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bloodshot – zobacz pierwsze 9 minut filmu i przekonaj się, czy warto obejrzeć resztę

Sony Pictures niedawno dodał Bloodshot do oferty serwisów VOD, chcąc zminimalizować straty spowodowane zamkniętymi kinami. Jeśli zastanawiacie się, czy warto tę produkcję obejrzeć zobaczcie pierwsze 9 minut filmu i podejmijcie decyzję sami.

CZYTAJ TEŻ: Wielkie studia zamykają plany zdjęciowe a Konrad Niewolski kręci Asymetrię

Już jakiś czas temu pisaliśmy Wam, że Bloodshot zebrał dość kiepskie recenzje po swoim kinowym debiucie. Obecnie istnieje spora różnica pomiędzy ocenami krytyków a zwykłych widzów. Pozytywne opinie tych pierwszych na Rotten Tomatoes wynoszą zaledwie 30%, ale w przypadku reszty widowni już 78%. Różnica jest więc spora. Sporo filmów, które w marcu trafiły lub miały trafić do kin pojawiło się na platformach VOD. Głównie dotyczy to produkcji Universal, ale również Disney i Sony niektóre tytuły udostępniło w sieci. Jednym z nich jest właśnie Bloodshot z Vinem Dieselem w roli głównej.

Przypomnijmy o czym ten film jest:

Po tym, jak go zamordowano, Ray Garrison zostaje wskrzeszony przez tajny zespół naukowców. Ulepszony nanotechnologią staje się nadludzką maszyną do zabijania o nazwie Bloodshot. Jego umysł został wymazany, jednak z czasem wspomnienia powracają, a on coraz bardziej pragnie poznać tajemnicę swojej przeszłości i odnaleźć tego, kto doprowadził do jego śmierci.

Z racji rozbieżności ocen, a także by zachęcić wszystkich, którzy się wahali Sony postanowił udostępnić pierwsze 9 minut filmu, które stanowią krótkie wprowadzenie do właściwej historii.  

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News