Reklama
aplikuj.pl

Ekran niczym w salonie, czyli jak BMW zaszalało z kabiną sedana serii 7

Ekran niczym w salonie, BMW zaszalało z kabiną sedana serii 7

BMW zaprezentowało nowego sedana serii 7, który jest ciągle dostępny zarówno w wersji z elektrycznym, jak i spalinowym silnikiem. Jednak to, co w tym modelu przyciąga najbardziej uwagę, znajduje się w kabinie i jest całkowicie opcjonalnym dodatkiem – mowa o ekranie BMW Theater Screen.

BMW zaszalało z kabiną sedana serii 7

Jako że w serii 7 wszystko rozbija się o poczucie luksusu, BMW zadbało odpowiednio również o pasażerów z tyłu. Ci mogą mieć dostęp nie tylko do odchylanych foteli z podpórkami na nogi, ale też do opcjonalnego 31-calowego ekranu panoramicznego, który wysuwa się z sufitu podczas seansu. Ten ekran BMW Theater Screen jest wielki, ma panoramiczny format i wysoką rozdzielczość.

Czytaj też: Amerykańska armia chce odnowić sprzęt i amunicję z II Wojny Światowej

Umiejscowiony za oparciami oparciu przednich siedzeń 31-calowy ekran o proporcjach 32:9 i rozdzielczości 7680 x 2160 zajmuje niemal całą szerokość wnętrza samochodu. Przez te proporcje ekran został podzielony na trzy części i tak też na samym środku wyświetlany może być firm w rozdzielczości 4K przy proporcjach 16:9, a po bokach ekran będzie wyświetlał inne informacje.

BMW dodatkowo wyposażyło nowego sedana serii 7 w łączność 5G, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do interfejsu Amazon Fire TV i mamy nadzieję, że ekran ma też dostępne wejścia wideo dla konsoli czy komputera.