Reklama

Briiv to oczyszczacz powietrza zgodny z naturą

Briiv, oczyszczacz powietrza, oczyszczacz Briiv, świeże powietrze, naturalny filtr powietrza

Na Kickstarterze pojawił się zdecydowanie proekologiczny oczyszczacz powietrza, który zadba nie tylko o Wasze zdrowie, ale też środowisko.

Oczyszczacz powietrza Briiv wykorzystuje wyłącznie naturalne i zdatne do przetworzenia materiały, aby filtrować powietrze w pomieszczeniach. Pomysłodawcy popierają to podejście statystykami, według których tylko w USA przez 6 miesięcy powstaje 4000 ton metrycznych plastikowych filtrów HEPA.

Jak czytamy w projekcie:

Nasze układy oddechowe nie ewoluowały w celu oczyszczenia ogromnej ilości patogenów, alergenów, tworzyw sztucznych i cząstek obecnych w powietrzu, którym oddychamy.

Natura daje nam wszystko, czego potrzebujemy, aby z tym walczyć. Wykorzystując naturalne mikrostruktury mchu, kokosa, węgla i wełny do filtrowania powietrza, zgodnie z zamierzeniami natury.

Czytaj też: Z tym statkiem podróż w głębiny nigdy nie była lżejsza

Oczyszczaczowi Briiv nie można jednocześnie odmówić wyjątkowego designu, który pielęgnuje naturalistyczne wręcz podejście do wyglądu. Jeśli zastanawiacie się, to tak – zielona warstwa, to mech, pod którą znajduje się kolejno kokos, węgiel oraz wełna:

Ten model sobie z pokojem 6×6 metrów w godzinę, zasila go przewód USB, a dodatkowo może zostać zintegrowany z Alexą, lub Asystentem Google. Można go również połączyć ze smartfonem.

Na Kickstarterze można dorwać Briiv w tradycyjnie „dobrej okazji”, bo za 249 funtów, za które dodatkowo otrzymujemy roczną subskrypcję na filtry. Dzięki temu oszczędzamy ponoć całe 81 funtów, kiedy oczyszczacz trafi już do sprzedaży detalicznej. Wysyłki mają zostać zrealizowane lutego 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News