Reklama
aplikuj.pl

Wyciekło Call of Duty Black Ops 6 oraz mapy Modern Warfare 2

call of duty

W Activision zrobiło się ostatnio nerwowo. Okazuje się, że deweloperzy nie do końca dobrze zabezpieczyli się przed osobami przeglądającymi pliki ich gier, co doprowadziło do wycieku Call of Duty Black Ops 6 oraz map z Modern Warfare 2.

Call of Duty Warzone Mobile pełne niespodzianek

Acitvision zapowiedziało jakiś czas temu nową erę Call of Duty. Oczywiście, dla wielu to tylko marketingowe gadanie, ale dla firmy to mała rewolucja. Jedną z ciekawszych spraw dla deweloperów jest np. to, że wszystkie nowe odsłony Call of Duty będą powstawały na jednym silniku. Najnowszą technologię zobaczymy np. w Call of Duty Modern Warfare 2, ale już teraz jest też wykorzystywana gdzieś indziej – w nowej mobilnej wersji Call of Duty.

Czytaj też: Krwawe lato w Dying Light 2. Tytuł w zaskakująco niskiej cenie

Oczywiście, istnieje już Call of Duty Mobile, ale musicie wiedzieć, że prowadzone są już także testy Call of Duty Warzone, które zadziała na smartfonach i tabletach. Również i ta produkcja korzysta z nowego, silnika, który zobaczymy we wszystkich wersjach gry. Jak się domyślacie – ekipy z Infinity Ward i Treyarch umieściły w plikach silnika grafiki ze swoich produkcji.

Mapy Call of Duty Modern Warfare 2 i Black Ops 6

Activision stara się usunąć z silnika i z sieci materiały z nadchodzących gier, ale mleko się rozlało. Każdy może dziś zobaczyć, co nas czeka na mapach sieciowych Call of Duty Modern Warfare 2 oraz w Black Ops 6. Poniżej możecie zobaczyć zrzuty ekranu z map, które trafią do klasycznego trybu multiplayer MW2. Przyznaje – ten tor F1 wygląda na świetny pomysł.

Czytaj też: Steam Deck z porcją nowinek. Valve wprowadziło sporo zmian

Poniżej za to możecie zobaczyć obrazki koncepcyjne z Call of Duty Black Ops 6.

Na jednej z grafik możemy zobaczyć amerykański odrzutowy samolot bombowy Lockheed F-117 Nighthawk, którego przestano używać w 2008 roku. Jego wejście do służby datowane jest na 1981 rok, a cywile poznali go dopiero w 1991 roku podasz pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Jednocześnie w Call of Duty Vanguard pojawiły się sugestie dotyczące współczesnej fabuły Black Ops 6 poruszającej się wokół postaci Perseusa. Wygląda więc na to, że Black Opsy ponownie będą bawiły się czasem i zagramy we współczesności i w okolicach 1991 roku.