Reklama

Krwawe lato w Dying Light 2. Tytuł w zaskakująco niskiej cenie

dying light 2

Dying Light 2 z kolejnym darmowym wydarzeniem! Tym razem Techland zapewni nam hektolitry krwi i nagrody za odcinanie kończyn. To będzie brutalny początek lata.

Bloody Summer już w Dying Light 2

Techland uruchomił w swojej ostatniej grze kolejne wydarzenie. Na graczy czekają nagrody, choć do zdobycia jednej z nich potrzebna będzie współpraca społeczności.

Czytaj też: Komuna, psychodeliki, wyspa – The Chant ma zwiastun fabularny!

Latem słońce rozlewa gorące promienie na każdy zakamarek, uliczkę oraz skwer. W najnowszym darmowym wydarzeniu chodzi o to, żeby ulice Miasta zalać czymś znacznie innym. Podczas wydarzenia „Bloody Summer” zwiększy się szansa na odcięcie kończyn, przecięcie przeciwników na pół i po prostu obrócenie ich w proch. Co więcej, niektóre z zasad trybu Hypermode powrócą i będą miały zastosowanie w przypadku silniejszych ragdolli czy reakcji na trafienie.

To wydarzenie jest jednak również pełne wspaniałych nagród, które mogą wpaść w Wasze ręce:

  • Odetnij 1 kończynę, aby otrzymać Token Harpera.
  • Odetnij 300 kończyn, aby otrzymać topór Cutting Edge.
  • Razem z całą społecznością odetnijcie 3 000 000 kończyn, aby zdobyć Strój Nocnego Biegacza.

Spora przecena na Dying Light 2

Dying Light 2 jest obecnie przecenione na PlayStation oraz PC. Choć konsolowa przecena wrażenia nie robi, ponieważ zamiast 269 złotych zapłacimy 180 złotych, to jednak wydanie komputerowe jest już dostępne w znacznie lepszej promocji. Aktualnie jest doskonała okazja, aby kupić Dying Light 2 Stay Human z rekordowo wysoką zniżką -33% na Edycję Standardową gry. Edycja Deluxe zostanie przeceniona o -25%, a cena Edycji Ultimate zostanie obniżona o -20%. Cena podstawowego wydania gry to tylko 133 złote.

Czytaj też: Ogłoszono Stuntfest, czyli prawie to, co chcieli gracze Wreckfest

Techland zachęca graczy do skorzystania z promocji.

Jest to doskonały moment na odwiedzenie Miasta, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy dodaliśmy wiele znakomitych funkcji i to zupełnie za darmo. To dodatki takie jak pakiety strojów i broni, Nowa Gra +, Tryb Fotograficzny czy wydarzenia w grze. Tydzień temu przedstawiliśmy pierwszy Rozdział zatytułowany „In the Footsteps of a Nightrunner”. Jesteśmy bardzo zaangażowani w dostarczanie naszej społeczności samych świetnych treści. Zapraszamy Was do przyłączenia się do nas w tej podróży, tym bardziej, że to dopiero początek naszego 5-letniego planu wsparcia dla Dying Light 2 Stay Human.