WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Candyman nadchodzi – pierwsze wideo i data premiery zwiastuna

Universal Pictures i MGM przygotowuje reboot horroru Candyman. W oczekiwaniu na pierwszy zwiastun dostajemy zapowiedź wideo i plakat. Zobaczcie sami.

Candyman to jeden z klasycznych horrorów, który doczeka się nowej wersji. Oryginał opowiadał o studentce Helen, która jako temat swojej pracy magisterskiej wybrała miejski horror. Podczas poszukiwania materiałów trafia na legendę o Candymanie, duchu, który nawiedzał jedno z osiedli w Chicago. Gdy upiór budzi się do życia zaczyna popełniać szereg bestialskich zbrodni, ale oskarżona o to zostaje niewinna Helen.

Za reżyserię nowego Candymana odpowiada Nia DaCosta. Scenariusz do filmu napisał Jordan Peele wraz z Winem Rosenfeldem. Peele jest również producentem wykonawczym filmu. W tytułowej roli wystąpi Yahya Abdul-Mateen II. Szczegóły fabuły nie są znane, jednak prawdopodobnie reboot będzie miał taki sam zarys fabularny co oryginał, choć możemy spodziewać się kilku zmian.

Krótka zapowiedź wideo pojawiła się ma oficjalnym Twitterze filmu. Tam również ogłoszono, że pełny zwiastun zobaczymy w czwartek.

Udostępniono również pierwszy plakat.

 Candyman wejdzie do kin 12 czerwca 2020 roku.