Reklama

To nie koniec przygód na Cayo Perico w GTA Online

gta online

Rockstar szykuje nowe atrakcje dla graczy GTA Online. Tym razem społeczność gry będzie spędzać czas na wyspie dodanej w jednej z większych aktualizacji produkcji.

Miesiąc napadów na Cayo Perico w GTA Online

Rockstar przygotował nowe atrakcje dla fanów GTA Online. Co tym razem trafi do gry?

2x GTA$ i RP za przygotowanie klasycznych napadów oraz 1,5x GTA$ i RP za misję w terenie ze Skoku na koniec świata

W ramach trwającego miesiąca napadów ukończenie przygotowań klasycznych napadów zapewni podwójne nagrody, a ukończenie misji w terenie ze Skoku na koniec świata zapewni uczestnikom 1,5x GTA$ i RP. Zdeterminowani śmiałkowie, którzy ukończą wszystkie finały napadów do 24 listopada, zdobędą też za swoją nieustępliwość i odwagę aż 2 000 000 GTA$ (nagroda zostanie przekazana w ciągu 72 godzin od ich ukończenia).

Czytaj też: Kolejny remake Prince of Persia może być w produkcji!

Zdobądźcie kubańską koszulę Sinsimito i kapelusz Strickler

Udana ucieczka po ukończeniu finału napadu na Cayo Perico zapewni rzadką kubańską koszulę Sinsimito. Wszyscy, którzy ukończą finał napadu na Cayo Perico, korzystając z pojazdu Velum, dostaną w nagrodę kapelusz Strickler. Zostanie on dodany do waszej garderoby przed 2 grudnia.

Logowania i poszukiwania w GTA Online

Oprócz tego, w grze rozpoczną się poszukiwania 30 skrytek czy dostępne staną się nagrody za logowanie. Oto konkrety:

Zalogujcie się, aby otrzymać zestaw rzadkiej odzieży

Zagraj GTA Online do dzisiaj, aby otrzymać koszulkę z kastetem oraz koszulkę z kijem bejsbolowym i uczcić 25-lecie istnienia Grand Theft Auto.

Czytaj też: Epic Games Store rozdaje darmowe Star Wars!

2x GTA$ i RP za serię na Cayo Perico

Dajcie czadu na zakurzonych szlakach i nadbrzeżnych terenach wyspiarskiego raju w serii na Cayo Perico, żeby w tym tygodniu zdobyć 2x GTA$ i RP za sam udział.

Premia GTA$ za znalezienie 30 skrytek

Powierzchnia Oceanu Spokojnego błyszczy i lśni w słońcu, ale w głębinach czeka mnóstwo tajemnic. Użyjcie sonaru, który można zamontować w Kosatce, Avisie lub Toreadorze, żeby zlokalizować i zebrać 30 skrytek, a otrzymacie w nagrodę 100 000 GTA$.