WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

CD Projekt Red otworzy swój własny sklep

Pierwszy kwietnia już za nami, więc czas na prawdziwe ogłoszenia… na których opublikowanie musiał poczekać CD Projekt Red przed wrzuceniem na swojego Twittera wpisu odnośnie otwarcia swojego własnego sklepu.

Czytaj też: CD Projekt Red obiecuje dwie gry AAA do 2021 roku

Po ogłoszeniu wyników finansowych i zapowiedzeniu, że do 2021 roku trafi do nas nie jedna (Cyberpunk 2077), a dwie produkcje AAA (nowy Wiedźmin? Nowe IP? Nowy Baldur’s Gate?) trudno było wywołać jeszcze większe zainteresowanie, ale rodzimej firmie chyba się to udało. Wspomniała bowiem, że wkrótce ruszy ze sklepem i nie, nie chodzi tutaj o kolejną konkurencję dla Epic Games Store, a coś specjalnego. Zwłaszcza dla fanów studia.


W CD Projekt Red Store znajdziemy bowiem wszelkiego rodzaju gadżety tematyczne powiązane z grami. Możemy liczyć na typowe oferty, jak np. koszulki, kubki, plecaki, bluzy i może nawet figurki opatrzone stosowną grafiką lub logiem. Więcej informacji zostanie ujawnionych wkrótce, choć i tak spółka może już otwierać szampana, ponieważ nawet tak niewielkie ogłoszenie sprawiło, że akcje CD Projekt poszybowały z ~200 do prawie 220 zł.

Czytaj też: E3 2019 dla CD Projekt Red ma być tym najważniejszym w historii

Źródło: Twitter