WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

CDA Cinema – nielimitowane kino w CDA Premium

W czasie, gdy do kin wchodzi mało premier, a ludzie nie chodzą na seanse zbyt tłumnie w ramach usługi CDA Premium rusza CDA Cinema. Premiery kinowych produkcji w Waszych domach.

Przy współpracy z Media4Fun CDA rusza z CDA Cinema. To odpowiedź na zachodzące w dystrybucji kinowej i filmowej poważne zmiany. Będzie ro rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD, którą obecnie oferuje CDA. W każdy kolejny czwartek o godzinie 18.00 w ramach CDA Premium będziemy mogli obejrzeć filmy, których do tej pory w Polsce nikt nie pokazywał.

Czytaj też: Nie czas umierać – kolejny teaser pełen nowych treści

Już dziś, 3 września, obejrzymy szwedzki thriller Seryjny morderca w reżyserii nominowanego do Oscara Mikaela Hafstroma.

Usługa dostępna będzie w ramach CDA premium, za którą miesięcznie trzeba płacić 19,90 zł.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie wystosowanym przez Jarosława Ćwieka, prezesa zarządu CDA S.A.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników staramy się dostarczać wiele ciekawych pozycji do oferty CDA Premium, jednak do tej pory kontent sVOD opierał się w dużej mierze na pozycjach znanych już z ekranów. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią chcemy zrekompensować to widzom i dać im możliwość oglądania najnowszych światowych produkcji bez konieczności wychodzenia z domu.

Justyna Troszczyńska z Media4Fun dodaje:

CDA Cinema to kino bez limitu i pandemicznych ograniczeń, to kino dla każdego i każdej porze. Wspólnie tworzymy nowy model biznesowy CVoD czyli Cinema Video on Demand

W najbliższych tygodniach na CDA Cinema odbędą się premiery filmów z bardzo różnych gatunków, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W repertuarze znajdziemy kino historyczne (Król Niewiernych), żeńską odpowiedź na Daredevila, czyli brytyjski thriller (Nie)dobra kobieta, a także propozycję dla całej rodziny – Kochając Grace z Mattem Dillonem w roli głównej.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News