Nie czas umierać – kolejny teaser pełen nowych treści

James Bond, Bond 25, Daniel Craig, Nie Czas Umierać, No Time To Die, premiera Nie czas umierać, Nie czas umierać przesunięta premiera

Do sieci trafiła nowa zapowiedź Nie czas umierać, która drażni nas wcześniej niepublikowanymi treściami. Teaser jest krótki, bo już jutro dostaniemy kolejny obszerny zwiastun.

Nie czas umierać to 25. film w popularnej serii o Jamesie Bondzie. To również ostatni raz, gdy w tej roli zobaczymy Daniela Craiga. Aktor od 2006 roku wcielał się w tę postać, więc jesteśmy bardzo ciekawi jego ostatniego występu. Nowa zapowiedź opublikowana na Twitterze ujawnia kilka kluczowych akcji z filmu, ale pamiętajcie, to tylko przedsmak, bo właściwy zwiastun pojawi się jutro.

Krótki materiał koncentruje się na typowych elementach filmów o Jamesie Bondzie, ale i tak teaser jest bardzo ekscytujący. Osobiście nie mogę doczekać się premiery, bo bardzo na nią czekałam. Nie mogę również doczekać się jutrzejszego zwiastuna, który po tak długim czasie od poprzedniego da nam sporo nowych scen.

Jeśli chodzi o fabułę to wiemy, że w nowym filmie zobaczymy Bonda na Jamajce, gdzie cieszy się z zasłużonej emerytury. Niestety długi odpoczynek nie jest mu pisany, gdyż wkrótce u jego progu pojawi się stary przyjaciel potrzebujący jego pomocy. Pozornie prosta misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa niż ktokolwiek mógł się spodziewać, co prowadzi Bonda na ślad tajemniczego złoczyńca uzbrojonego w niezwykle niebezpieczną nową technologię.

Czytaj też: Nie czas umierać – wyciekły kluczowe informacje dotyczące fabuły

Za reżyserię No Time to Die odpowiada Cary Fukunaga. Oprócz Craiga w filmie wystąpią: Ralph Fiennes (M), Naomie Harris (Moneypenny), Léa Seydoux (Madeleine), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) ), Jeffrey Wright (Felix) i Christoph Waltz (Blofeld). Nie zabraknie również nowych twarzy, takich jak: Ana de Armas, Billy Magnussen, Lashana Lynch, Dali Benssalah i zdobywca Oscara Rami Malek.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News