WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cena PS5 wyższa przez system chłodzenia

PlayStation 5 droższe, ale cichsze? Zapłacę każdą cenę.

Moja PlayStation 4 to odkurzacz. Konsola wyje już nawet w aplikacji YouTube i nic się z tym nie da zrobić. Jeśli jesteście ciekawi moich przygód z tym sprzętem (i niesamowitej modyfikacji jednego z czytelników!) to zajrzyjcie do wpisu – PlayStation! Przestań, kurde, wyć!

Tymczasem… pojawiła się szansa na to, że PlayStation 5 będzie cichutką konsolą. Okazuje się, że omawiana już przez nas kosztowna produkcja PS5 jest efektem tego, że Sony wie o swoim problemie z chłodzeniem konsol i zamiast przeznaczyć na ten element kilka dolarów, wydaje na niego o wiele więcej.

Chłodzenie w PlayStation 5 jest niezwykle drogie, ale ma dać pewność, że odprowadzanie ciepła z potężnych układów umieszczonych w konsoli nie będzie stanowiło problemu. Oby, oby!

Kiedy poznamy więcej szczegółów na temat PlayStation 5? Niestety, na ten moment nie możemy być niczego pewni. Póki co, Sony w oficjalnym komunikacie podaje…

Zaczęliśmy prezentować niektóre z niesamowitych funkcji, w jakie wyposażona będzie konsola PlayStation 5, nie jesteśmy jednak jeszcze gotowi, by w pełni ujawnić nową generację PlayStation.